Naujienos

Integruotų pamokų „Mano sukurtas miestas“ veiklos

Lapkričio 21 d. buvo suorganizuota integruotų pamokų „Mano sukurtas miestas“ veiklos. Atsinešę iš namų nereikalingų dėžučių, nuo pat ryto iš jų kūrėme savo namus.

plačiau
 
„Įspūdingiausias medis šalia mano namų"

Vilniaus universiteto Geografijos ir teritorijų planavimo magistro studijų programos II kurso studentai organizavo konkursą „Įspūdingiausias medis šalia mano namų“. Šeštokė Gabija Povilaitytė buvo apdovanota diplomu už dalyvavimą konkurse.
 

plačiau
 
Edukacija „Muilo kelionė"

Lapkričio 13 d. pradinukams įvyko edukacija „Muilo kelionė". Mokiniai patys pasigamino po 3 muiliukus, maišydami spalvas, jiems parinkdami eterinius kvapus. 

plačiau
 
Šiaurės šalių literatūros savaitė „Auštant“

Mokyklos bibliotekoje lapkričio 13–16 d. vyko jau tradicija tapusi Šiaurės šalių literatūros savaitė vaikams „Auštant“, kai 3–5 klasių mokiniai į skaitymus rinkosi anksti ryte, pirmosios pamokos metu. Šiuo renginiu siekiama puoselėti garsinio skaitymo tradiciją, propaguoti Šiaurės šalių literatūrą ir prisidėti prie skaitymo skatinimo.

plačiau
 
Trečia vieta kaimo vietovių mokyklų kvadrato varžybose

Mergaičių komanda iškovojus trečią vietą kaimo vietovių mokyklų kvadrato varžybose

plačiau
 
Pasaulinė sveikinimosi diena

Lapkričio 21-ąją visame pasaulyje švenčiama Pasaulinė sveikinimosi diena. Šią dieną paminėjo ir trečios klasės mokiniai.

 

plačiau
 
Pilietinė akcija „Sakau tau – Labas“

Lapkričio 21 d. – Pasaulinė sveikinimosi diena. Šią dieną stengiamasi priminti, jog kylančius konfliktus reikėtų spręsti bendraujant, bet ne kovojant. Ši diena pabrėžia asmeninio bendravimo nuopelnus išsaugant taiką. 

plačiau
 
Lapkričio 16-oji tarptautinė Tolerancijos diena

2023 metų Tolerancijos dienos idėja – Tolerancijos žibintas. Rudenį yra mažiau šviesos, kurios reikia bet kuriai gyvai būtybei. Šviesa asocijuojasi su gėriu, pozityvumu. 

plačiau
 
Nuotolinė edukacija „Vandens gyvenimo linija“

Lapkričio 10 d. penktos klasės mokiniams vyko nuotolinė klasės valandėlė „Vandens gyvenimo linija“. Edukacinio užsiėmimo objektas – ruonis, jo gyvenimas, santykis su motina ir jį supančia aplinka. 

plačiau
 
Projektas „Žibančios moliūgų trobelės“

Paskutinę savaitę prieš mokinių rudens atostogas Sūdavos pagrindinės mokyklos aplinką papuošė stebuklingas miško gyventojų miestelis ,,Žibančios moliūgų trobelės“. Šio miestelio įkūrėjai – pradinių klasių mokytojos, mokiniai ir jų tėveliai.

 

plačiau