Projektai, programos » Cultural heritage. Journey with models

Mokykloje baigėsi 2018-2021 m. Erasmus+ strateginės partnerystės projektas ,,Cultural Heritage Journey With Models""

Vilkaviškio r. Sūdavos pagrindinėje mokykloje baigėsi 2018-2021 m. Erasmus+ strateginės partnerystės projektas ,,Cultural Heritage Journey With Models"" (liet. Kultūrinis paveldas. Kelionė į praeitį per miniatiūras). 

plačiau
 
Paskutinė kelionė į Kuršių Neriją

Birželio 16-17 dienomis Erasmus+ projekto „Cultural heritage. Journey with models“ mokiniai bei keletas mokyklos mokinių paskutinį kartą keliavo į UNESCO kultūrinio paveldo vietą – smėlėtą ir išskirtinio grožio Kuršių Neriją.

plačiau
 
Kelionė į Kuršių Neriją
 
 
 
Kelionė į Kuršių Neriją
 
 
 
Kelionė į Kuršių Neriją
 
 
 
Pažintis su šalių UNESCO vietomis

2021 metų vasario 5d. Lietuvos partneriai suorganizavo integruotą anglų k. – Erasmus+ projekto „Kultūrinis paveldas. Kelionė su miniatiūrom“ pamoką „UNESCO CULTURAL HERITAGE SITES“

plačiau
 
Virtualus susitikimas Rumunijoje

Pandeminė situacija koreguoja projektines veiklas, bet jų nesustabdo, tad negalėdami išvykti į planuotą paskutinį susitikimą Rumunijoje, projekto "Cultural heritage. Journey with models" dalyviai susitiko virtualiame susitikime Zoom platformoje gegužės 17 - 21 dienomis.

plačiau
 
Geriausios nuotraukos rinkimai

Sūdavos pagrindinės mokyklos mokiniai surengė geriausios nuotraukos rinkimus (nuotraukos paimtos iš visų vykusių susitikimų Lietuvoje, Turkijoje, Sicilijoje bei Lenkijoje). Kiekvienas projekte dalyvaujantis mokinys pasiūlė po 5 nuotraukas, kurios buvo iškabintos mokyklos foje, ir už kurias galėjo balsuoti visa mokyklos bendruomenė. Geriausia nuotrauka buvo išrinkta Mykolo Cigano su užsieniečiais draugais. Šia veikla projekto dalyviai taip pat norėjo pasidalinti įspūdžiais su visa mokyklos bendruomene, papasakojo besidomintiems daugiau apie susitikimus. Pasirodė, kad tai vienas iš labai veiksmingų projekto sklaidos būdų .

plačiau
 
Lenkijoje lapkričio 18-22 dienomis

Dar vienas Erasmus+ projekto partnerių susitikimas baigėsi Lenkijoje, Ziebice miestelyje, vykęs lapkričio 18-22 d. Dienos, praleistos Lenkijoje buvo nuostabios ir neužmirštamos

plačiau
 
Lankomės Italijoje

Sūdavos pagrindinės mokyklos „Erasmus+" „Cultural Heritage journey with models" dalyviai lankėsi Italijos saloje Sicilijoje.

Susirinko projekto dalyviai Lenkijos, Rumunijos, Lenkijos, Italijos ir Lietuvos.

 

plačiau