į pradžią
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

„Erasmus +”   Sūdavos pagrindinėje mokykloje

 

2016 – 2017 mokslo metus Sūdavos pagrindinė mokykla pradėjo startuodama Erasmus + programos 2 pagrindinio veiksmo (KA2) bendrojo ugdymo sektoriaus tarpmokykliniu strateginės partnerystės projektu „COOPERATIVE TEACHING AND LEARNING TO CHANGE BEHAVIOUR: ECOLOGICAL FOOTPRINT AT SCHOOL“.(Mokymas ir mokymasis bendradarbiaujant: ekologinis pėdsakas mokykloje)

Tarpmokykliniai strateginės partnerystės projektai – daugiašaliai projektai, skatinantys aktyvų mokyklų bendradarbiavimą, siekiant kurti naujoviškas aukštos kokybės mokymo ir mokymosi praktikas, skatinti institucijų modernizavimą ir naujoves visuomenėje.

Pirmasis projekto partnerių susitikimas įvyko Italijai priklausančioje Sicilijos saloje. Projekto koordinatoriai iš Ispanijos, Italijos ir Lietuvos aptarė būsimus dviejų ateinančių metų planus, numatomas veiklas bei susitikimus.

Projekto tikslas – aplinkos apsauga ir saikingas gamtos išteklių vartojimas. Mokiniai, kartu su mokytojais, analizuos gamtos išteklių poreikį, gamtos svarbą žmogui, žmogaus įtaką gamtai bei kitus ekologinius klausimus.

Projekto partneriai nutarė, kad kitas mokytojų ir mokinių susitikimas įvyks Vilkaviškio r. Sūdavos pagrindinėje mokykloje kitų metų kovo mėnesį.

 

   Mokytojos Vilma Simanavičienė ir  Aistė Petkevičiūtė

 

 

 

 

 

 

 

 

Viešnagė Lietuvoje

 

 

      2017 m. vasario 27 dieną į Vilkaviškio miestą atvyko Italijos ir Ispanijos šalių projekte dalyvaujantys mokiniai su savo mokytojais. Išlipę prie viešbučio ,,Širvinta“ atvykėliai jautėsi nedrąsiai, bet po kiek laiko įsidrąsinę pradėjo klausinėti vieni kitų vardų, siekdami rasti vaiką su kuriuo savaitę laiko gyvens.  Kai visi susipažino bei atrado savo laikinus globėjus, buvo nuspręsta šeimoms vykti į savo namus bei supažindinti svečius su vieta, kurioje jie apsistos. Kad artimiau susipažintų su šeimomis, kurių namuose gyvens, buvo organizuotas susitikimas boulinge...

Plačiau skaitykite čia

 

 

                  

 

 

                 

 

 

 

 

Erasmus+ vizitas Sicilijoje

 

 

 

            2017 m. spalio 22 -27 dienomis grupė mokinių bei mokytojų aplankė partnerius Sicilijoje. Vyko Mylokas Ciganas, Mykolas Ivanovas, Arnas Bartelis, Justas Vaičekauskas bei Gabrielė Juraitytė kartu su mokytojomis Aiste Petkevičiūte ir Vilma Simanavičiene...

Plačiau skaitykite čia

 

  

 

 

 Susisiekite su mumis!

Vardas:*
Vardas:*
Įmonė:
El. paštas:*
Telefonas:
* Privalomi laukai
Siųsti