Kviečiame paremti

Gerb. Vilkaviškio r. Sūdavos pagrindinės mokyklos darbuotojai, mokinių tėveliai, globėjai, k v i e č i a m e   paremti Vilkaviškio r. Sūdavos pagrindinės mokyklos veiklą ir 1,2 proc. gyventojų pajamų mokesčio skirti mūsų mokyklai. 

plačiau
 
Pirmokų pamoka ,,Kokios paslaptys slypi knygose?“ bibliotekoje

Pirmokų lietuvių kalbos pamoka ,,Kokios paslaptys slypi knygose?“ vyko balandžio 10 d. mokyklos bibliotekoje. 

plačiau
 
„PANGEA 2024“ antrasis turas

Pasibaigė tarptautinio matematikos konkurso „PANGEA 2024“ antrasis turas, kuriame dėl medalių varžėsi 1135 antrokų iš visos Lietuvos. Mūsų mokyklos mokinys PAULIUS PILIUTIS (2 klasė) užėmė III vietą antrokų grupėje.

plačiau
 
Dėlionių valandėlė 1 ir 4 kl. prailgintos darbo dienos grupėje

Žaidimai yra vienas iš laisvalaikio praleidimo būdų, bet ir tuo pat metu, žaidimų pagalba galima mokytis. Dėlionės atrodo primityviausias žaislas, tačiau vaiko raidai jos yra svarbios, kadangi jų pagalba galima išmokti motorinių, fizinių elementų bei kūrybiškumo.

plačiau
 
Respublikinė viktorina-protų mūšis "PRALEIDŽIU PROGĄ PASITYČIOTI"

Mūsų mokyklos 5 klasės mokinių komanda Justas Vosylius, Daniela Bruožytė ir Eva Bliūdytė 2024 m. kovo 26 d. dalyvavo II respublikinėje mokinių viktorinoje – protų mūšyje „Praleidžiu progą pasityčioti 2024!“
 

plačiau
 
Eektroninės knygos ,,Neįprastos istorijos“ kūrimo projektas

Pasibaigė Respublikinis pradinio ugdymo pirmos klasės mokinių elektroninės knygos ,,Neįprastos istorijos“ kūrimo projektas. Prie jo prisijungė 20 šalies pirmų klasių mokytojų iš Kauno, Klaipėdos, Joniškėlio, Varėnos, Šiaulių, Utenos, Jonavos, Vilkaviškio ir bendromis jėgomis galime pasidžiaugti 116 puslapių sukurta neįtikėtinų ir įtraukiančių istorijų knyga.

plačiau
 

 
 
Netradicinė diena Vilkaviškio mieste

Kovo 29 diena – įprasta kasdienė mokyklos diena, tačiau 5-10 klasių mokiniai kartu su klasių auklėtojais šią dieną pasinėrė į netradicinių patirčių pasaulį. Diena buvo kaip iššūkis ne tik pačiam mokymui, bet ir vaikų pasaulėžiūrai bei kūrybiškumui.

plačiau
 
ANGLŲ KALBOS KONKURSAS „LET ME TELL YOU A POEM“

4 klasės mokinys Simonas Vitkauskas dalyvavo Respublikiniame 3-4 klasių mokinių, turinčių specialiųjų ugdymosi poreikių, anglų kalbos konkurse „Let me tell you a poem“. Mokinys pasiruošė ir mintinai deklamavo pasirinktą ketureilį. 

plačiau
 spausdinti