į pradžią
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Informacija tėvams

2018 sausis

 

 

 

Švietimo ir mokslo ministerija informuoja, kad nuo 2018 m. vasario 1d. nelieka privalomo vaiko brandumo vertinimo, kai tėvai pageidauja ugdyti 6 metų dar neturintį vaiką pagal priešmokyklinio ugdymo programą.

Plačiau skaitykite čia

 

 

 

 

2017 gruodis

 

 

Kviečiame į praktinę popietę  Papuoškime Kalėdų eglutę”

 

Labai smagu prisiminti mamyčių šventės akimirkas, kurių metu Jūs ne tik gėrėjotės savo vaikučių surengta švente, bet ir aktyviai dalyvavote žvakių liejimo pamokoje. Atrodo, taip neseniai pynėte advento vainiką, kuriuo puošėte savo namus…

Todėl nusprendėme Jus pakviesti į popietę, kurios metu kartu su savo vaikučiais pasigaminsite žaisliuką Kalėdų eglutei.  Papuošite savo eglutę pačių gamintais žaisliukais. Išmokę, galėsite jau patys pasigaminti dar daugiau ir kitus pamokyti.

 ŽAISLIUKUI priemonės bus duotos.

 

 

 

2017 lapkritis

 

 

 

Prezidentės Dalios Grybauskaitės kampanijos „Už saugią Lietuvą" iniciatyva daugiau kaip prieš mėnesį pradėjo veikti „Tėvų linija" – nemokama specialistų pagalba tėvams telefonu. Tačiau dar ne visi tėvai žino, kad paskambinę nemokamu numeriu 8 800 900 12, gali pasikonsultuoti su Paramos vaikams centro specialistais visais jiems rūpimais klausimais apie vaikų auginimą. 

Daugiau apie "Tėvų liniją" informacijos ieškokite čia

 

 

 

Mielos Sūdavos pagrindinės mokyklos mokinių mamytės, močiutės, tetos...

 

Kviečiame Jus prisijungti prie gražios idėjos ir padėti numegzti Ankstukam skirtų tikros vilnos kojinyčių, pledukų, liemenių.

Plačiau skaityti čia

 

AČIŪ už Jūsų gerumą.

 

 

2017 spalis

 

Vilkaviškio r.Sūdavos pagrindinės mokyklos smurto ir patyčių prevencijos, intervencijos vykdymo tvarkos aprašas. 

 

 

Vilkaviškio rajono švietimo pagalbos tarnyba  kviečia Klausučių seniūnijos vaikų, mokinių tėvus į mokymus  „Efektyvios tėvystės įgūdžių tobulinimasis“, kurie vyks spalio 4, 11, 18 dienomis 9-12 val. Klausučių seniūnijoje. Prašome aktyviai dalyvauti!

 

 

2017 kovas

 

Prevencija prieš smurtą

 

Patyčios mokykloje: kaip pastebėti, atpažinti ir padėti vaikui 

 

Elektroninės patyčios. Kaip padėti vaikui? Rekomendacijos tėvams.

 

Informacija dėl vaiko brandumo nustatymo:

Vadovaudamiesi LR ŠMM 2016 m. rugsėjo 1 d. įsakymu Nr. V-751 patvirtinto Vaiko brandumo mokytis pagal priešmokyklinio ugdymo programą įvertinimo tvarkos aprašo 9 punktu norime priminti, kad  tėvai  (globėjai, rūpintojai), pageidaujantys įvertinti Vaiko brandumą, iki kovo 31 dienos turi kreiptis į Švietimo pagalbos tarnybos vadovą (Statybininkų g. 13, Vilkaviškis).

Tėvai turi pateikti šiuos dokumentus:

prašymą,

vaiko gimimo liudijimo kopiją,

ikimokyklinio ugdymo auklėtojo (-os) rekomendaciją (Aprašo 1 priedas), jeigu vaikas buvo ugdomas pagal ikimokyklinio ugdymo programą (rekomendacija turi būti patvirtinta ikimokyklinio ugdymo auklėtojo (-os) ir (arba) mokyklos vadovo ar jo įgalioto asmens parašais.

 Registruotis vertinimui tel. (8 342) 54 766 arba atvykti adresu P. Jašinsko g. 2, Vilkaviškis.

 

 

2017 sausis

 

Dėl mokyklinio amžiaus vaikus auginančių tėvų apklausos ataskaitos

 

Tėvų vaidmuo psichoaktyvių medžiagų vartojimo prevencijoje

 

Dėl iniciatyvos "SOS! Dingsta vaikai"

 

Dėl paskaitų ciklo ugdytinių tėvams 2017 m. sausio - gegužės mėn. Marijampolės Meilės Lukšienės švietimo centre