Naujienos

 

 

 
 
Nuskambėjo paskutinis skambutis dešimtokams

Birželio 19 dieną mūsų mokykloje nuskambėjo paskutinis skambutis 11 dešimtos klasės mokinių, kuris šiais metais buvo ypatingas ir kupinas prasmingų akimirkų.

plačiau
 
20 metų sukakties paminėjimas, kai Lietuva tapo ES ir Nato nare

Birželio 21 d. į mokyklos salę sugužėjo gausus svečių būrys: Vilkaviškio TAU studentai, Lietuvos šaulių sąjungos nariai, Vilkaviškio savivaldybės meras A. Neiberka, Klausučių seniūnijos seniūnė J. Skystimienė, mūsų kraštietė V. Amšiejienė ir kiti.

Visa šventė buvo skirta paminėti 20 metų sukaktį, kai Lietuva tapo ES ir Nato nare.

plačiau
 
Įteiktos pirmosios Astos Gerhardt paramos fondo premijos

Užbaigiant 2023-2024 mokslo metus Sūdavos pagrindinėje mokykloje įteiktos dvi buvusios mūsų mokyklos mokinės  Astos Gerhardt paramos fondo premijos.

plačiau
 
Naktis mokykloje

Birželio 14-osios vakarą grupelė mokinių su gera nuotaika atvyko į mokyklą. Visi su nekantrumu laukė, kol pamatys programą, kuri šį kartą buvo staigmena.

plačiau
 
5-6 klasių išvyka į Birštoną: orientacinis žaidimas ir nuotykiai

Birželio 18 d. 5-6 klasių mokiniai ir jų klasių vadovės leidosi į nepamirštamą išvyką į Birštoną! Ne tik grožėjomės kurorto gamta ir lankėme įžymias vietas, bet ir dalyvavome orientaciniame žaidime „Pažink Birštoną aktyviai“.
 

plačiau
 
Vaikų vasaros užimtumo programa ,,Sveika vasarėle-7“

Birželio 10-14 d. vyko Vaikų vasaros poilsio programa ,,Sveika vasarėle-7“, skirta priešmokyklinukams, 1-4 klasių mokiniams.

 

 

plačiau
 
Nepamirštamas penktadienis Kazlų Rūdos apylinkėse

Birželio 14-oji diena penktos ir trims šeštos klasės mokiniams tapo nepamirštama: jie leidosi į žygį Agurkiškėse, kur kartu su ožkomis tyrinėjo Kazlų Rūdos miško maršrutus, o vėliau išbandė savo jėgas Stihl virvių parke.

              

plačiau
 
Gedulo ir vilties diena

Birželio 14-ąją – Gedulo ir vilties dieną prisimename ir pagerbiame tuos, iš kurių buvo atimta, kas žmogui brangiausia – Laisvė ir Tėvynė.
 

plačiau
 
Skrydis ir edukacija – mokyklos dovana mūsų geriausiem

Birželio 13 dieną geriausiai besimokančių, puikiai mokyklą lankančių ir gerai besielgiančių 5-10 klasių mokinių, mokykla organizavo edukacinę išvyką į Sasnavos aerodromą ir apžvalginį skrydį lėktuvu.

plačiau