Naujienos

Elektroninės knygos ,,Neįprastos istorijos“ kūrimo projektas

Pasibaigė Respublikinis pradinio ugdymo pirmos klasės mokinių elektroninės knygos ,,Neįprastos istorijos“ kūrimo projektas. Prie jo prisijungė 20 šalies pirmų klasių mokytojų iš Kauno, Klaipėdos, Joniškėlio, Varėnos, Šiaulių, Utenos, Jonavos, Vilkaviškio ir bendromis jėgomis galime pasidžiaugti 116 puslapių sukurta neįtikėtinų ir įtraukiančių istorijų knyga.

plačiau
 

 
 
Netradicinė diena Vilkaviškio mieste

Kovo 29 diena – įprasta kasdienė mokyklos diena, tačiau 5-10 klasių mokiniai kartu su klasių auklėtojais šią dieną pasinėrė į netradicinių patirčių pasaulį. Diena buvo kaip iššūkis ne tik pačiam mokymui, bet ir vaikų pasaulėžiūrai bei kūrybiškumui.

plačiau
 
ANGLŲ KALBOS KONKURSAS „LET ME TELL YOU A POEM“

4 klasės mokinys Simonas Vitkauskas dalyvavo Respublikiniame 3-4 klasių mokinių, turinčių specialiųjų ugdymosi poreikių, anglų kalbos konkurse „Let me tell you a poem“. Mokinys pasiruošė ir mintinai deklamavo pasirinktą ketureilį. 

plačiau
 
ŠALIA MŪSŲ, NE UŽ SIENOS

Dalyvavome  tarptautinėje socialinėje akcijoje pasaulinės autizmo dienos supratimo minėjimui "ŠALIA MŪSŲ, NE UŽ SIENOS".

 

plačiau
 
Edukacija ,,Tas kiaušinio margumėlis“

Prieš pat didžiąją pavasario šventę - Velykas, pirmokai ir antrokai dalyvavo edukacinėje veikloje ,,Tas kiaušinio margumėlis“.

plačiau
 
Tarptautinė lietuvių kalbos olimpiada „Kings“

Vasario 26 – kovo 10 dienomis 1, 6-8 klasių mokiniai aktyviai dalyvavo tarptautinės lietuvių kalbos olimpiados „Kings“ (pavasario sesijos) I etape. Geriausius rezultatus parodžiusiems olimpiados dalyviams įteikti sertifikatai.
 

plačiau
 
Gamtos mokslų konferencija

Kovo 27 dieną mūsų mokyklos mokinės dalyvavo gamtos mokslų konferencijoje ,,Gamtos mokslų tiriamieji – projektiniai darbai – mokinių patirčiai“. Konferencija vyko Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinėje mokykloje.

 

plačiau
 
Tautinių juostų audimo edukaciniai užsiėmimai

Kovo 25 d. mokykloje viešėjo tradicinių amatų meistrė Janina Blažukienė. Edukacinių užsiėmimų metu 1-4 klasių mokiniai buvo supažindinti su vienu iš tradicinių liaudies amatų - audimu.
 

plačiau
 
Tegul mūsų širdys užsipildo meile, kuri nedings dienai pasibaigus

Kovo 21 dieną užsidėjome skirtingų spalvų kojines ir skleidėme meilę ir palaikymą Dauno sindromo dienos proga. Prie akcijos prisijungė ir darželinukai, ir pradinukai. 

plačiau