Naujienos

Pamoka „Aš augu ir keičiuosi"

Brendimas - sudėtingas ir labai svarbus kiekvieno žmogaus gyvenimo periodas, kuris gali turėti įtakos tolimesniam žmogaus gyvenimui. 4 klasės mokiniams buvo pravesta pamoka „Aš augu ir keičiuosi". 

 

plačiau
 
PROJEKTAS „LET‘S SING 2023“

Respublikinio 5-8 klasių mokinių integruoto anglų kalbos, dailės ir muzikos projektui  „LET‘S SING 2023“ reikėjo pasirinkti dainą anglų kalba, iliustruoti dainos tekstą piešiniais, nufilmuoti pasirodymą ir sumontuoti dainos klipą.

 

plačiau
 
Laiškas Kalėdų seneliui

Gruodžio mėnesį 3 ir 5 klasių mokiniai rašė nuostabius laiškus Kalėdų seneliui į Vokietiją. Tai buvo ne tik puiki galimybė išreikšti savo norus ir svajones, bet ir puikus būdas dalyvauti Kalėdų dvasios kūrimo procese bei skatinti mokinius drąsiau reikšti mintis anglų kalba.

 

plačiau
 
Padėka Astai Gerhardt už puikią dovaną

Gruodžio 19 d. Vilkaviškio rajono Sūdavos pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo skyriaus vaikučiai – „Spinduliukai“  ir „Pelėdžiukai“,  buvo maloniai nustebinti žinia, kad jie sulaukė dovanų iš rėmėjų.

 Nuoširdžiausiai dėkojame rėmėjai Astai Gerhardt už puikią dovaną.

plačiau
 

 
 
Mažieji minėjo Šiaurės šalių literatūros savaitę

„Pelėdžiukų“ grupės ugdytiniai lankėsi Klausučių bibliotekoje, kurioje minėjo Šiaurės šalių literatūros savaitę. Vaikai klausė bibliotekininkės skaitomų knygelių.

plačiau
 
Šventų Kalėdų belaukiant...

Šventų Kalėdų laukimas kasmet žadina norą puoštis ir dalintis kalėdine dvasia, kad gražiausių švenčių laukimo metas taptų pačiu džiugiausiu laikotarpiu visai Vilkaviškio rajono Sūdavos pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo skyriaus bendruomenei. 

plačiau
 
Dalyvaujamasis biudžetas mokykloje

Biudžeto iniciatyvos projektas – puiki galimybė pagerinti, atnaujinti mokymosi priemones, aplinką. Mūsų mokyklos mokiniai, tėvelių grupės nutarė dalyvauti projekte. Mokyklai skirta suma – 1646,21 Eur. 
 

plačiau
 
Kūrybinių darbų virtuali paroda ,,Advento vainikas“

Priešmokyklinio ugdymo grupės „Pelėdžiukai“ ugdytiniai dalyvavo respublikinėje ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų, kūrybinių darbų virtualioje parodoje ,,Advento vainikas“.

plačiau
 
Kalėdinė edukacinė programa „Kosminis Kalėdų Senelis ir astronautas“

Gruodžio 21 d., į Vilkaviškio r. Sūdavos pagrindinę mokyklą pas ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo ugdytinius ir pradinių klasių mokinius atvyko Kalėdų Senelis bei jo padėjėjas astronautas. 

plačiau