Naujienos

Kūno laikysena - sveikatos atspindys

Kūno laikysena - sveikatos atspindys, nuo jos priklauso ne tik kūno grožis, bet ir krūtinės ląstos, dubens, galūnių kaulų ir vidaus organų vystymasis. Netaisyklinga kūno laikysena dažniausiai susiformuoja dėl daug sveriančios ir netinkamai nešiojamos kuprinės.

plačiau
 
XIV BĖGIMAS, SKIRTAS MOKSLININKUI, KALBININKUI JUOZUI SENKUI ATMINTI

Į  XIV bėgimą, skirtą mokslininkui kalbininkui Juozui Senkui atminti, susirinko apie 70 dalyvių. Gražią saulėtą spalio 13 dieną dalyviai startavo Teiberių kaime prie sodybos, kurioje gyveno Senkų šeima.

plačiau
 
INTEGRUOTA KOŠĖS DIENA

Spalio 10-oji – Pasaulinė košės diena. Šia proga kvietėme mokinius prisiminti košės naudą sveikatai ir būtinai įtraukti ją į kasdienį racioną. Visą dieną mokiniai dalyvavo edukacinėse programose: „Vėjo malūno kūrimas“ (lego) – 1, 2 klasių mokiniai ir „Lietuviškos duonos kelias“ (lego) – 3, 4 klasių mokiniai.

 

plačiau
 
Mokiniai lankėsi Seime

Spalio 10 dieną Seimo nario Algirdo Butkevičiaus kvietimu Sūdavos pagrindinės  mokyklos mokiniai lankėsi Lietuvos Respublikos Seime.

 

plačiau
 
Nuo Sūdavos iki Sudargo piliakalnių

Iš kelionės po Jurbarko kraštą grįžo mūsų penktos ir šeštos klasės mokiniai. Kelionė į Jurbarką įsimintina, nes sužinojome daugiau apie šio miesto legendas ir kulinarinį paveldą, aplankėme Sudargo piliakalnius.

 

plačiau
 
Solidarumo bėgimas 2023 m.

Dešimtus metus iš eilės mūsų mokykla dalyvauja Solidarumo bėgime, kurį inicijuoja organizacija ,,Gelbėkit vaikus“. 

plačiau
 
Ačiū, Mokytojai, kad padedate mums į klasę kopti

Kiekvienais metais  mokiniai stengiasi kuo nuoširdžiau pasveikinti savo mokytojus.

plačiau
 
Tarptautinė muzikos diena mokykloje

Spalio 1-ąją švenčiama Tarptautinė muzikos diena. Mokyklos mokiniai šią dieną paminėjo griausmingai ir žaismingai atlikta Naujosios Zelandijos liaudies daina. 

plačiau
 
Projektas „Judėkime kartu“

Rugsėjo 28 d. Vilkaviškio rajono Sūdavos pagrindinės mokyklos Klausučių skyriuje vyko projektinė veikla „Judėkime kartu“, kurioje dalyvavo Sūdavos pagrindinės mokyklos ketvirtos klasės mokiniai ir mišrios grupės „Pelėdžiukai“ vaikučiai.

plačiau
 
Sūdavos pagrindinės mokyklos pergalė

Rugsėjo 28 d. šalia  Vilkaviškio sporto ir pramogų centro vyko mokinių bėgimo varžybos, skirtos Vilkaviškio rajono savivaldybės mero taurei laimėti.

I-ąją vietą užėmė Sūdavos pagrindinė mokykla (plačiau) 

plačiau