Naujienos

Džinsų diena

Mokykloje kvietėme ne tik mokinius, bet ir mokytojus, ir kitus  darbuotojus balandžio 24 d. vilkėti džinsus ir parodyti palaikymą seksualinio smurto aukoms, paminint Džinsų dieną. Plačiau skaitykite

https://www.facebook.com/sudavos/posts/pfbid0m82pu8bpddrZ6fuoGqtj9ehBf9uabnFGsTTCnT1Ff3oe2E6hevkivtpZecRAwo7Nl

 
 

 
 
Konkursas „Nutapysiu natiurmortą“

Balandžio 20 dieną Vilkaviškio Vaikų ir jaunimo centre vyko Sūduvos regiono mokinių tapybos darbų konkursas  „Nutapysiu natiurmortą“. Tarp trisdešimt dviejų jaunųjų Sūduvos dailininkų buvo ir mūsų mokyklos šeštokė Lėja.

plačiau
 
Mažųjų ekskursija

Balandžio 19 d. Vilkaviškio r. Sūdavos pagrindinės mokyklos priešmokyklinės grupės ,,Pelėdžiukai“ ugdytiniai lankėsi edukaciniame pramogų centre ,,Curiocity miestas smalsiems vaikams“ Kaune. 

plačiau
 
Įdomi ir naudinga išvyka į Kauną

Trečios ir ketvirtos klasės mokiniai lankėsi Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejuje, kuris yra vienas seniausių muziejų respublikoje.

plačiau
 
Tarptautinis konkursas „MŪSŲ LAISVĖS ŽENKLAI“

Minėdami Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną, 5-8 klasių mokiniai kūrė miniatiūras Tarptautiniam konkursui „MŪSŲ LAISVĖS ŽENKLAI“, kurį organizavo Kauno Kovo 11-osios gimnazija.
 

plačiau
 
Pirmokų pamoka ,,Kokios paslaptys slypi knygose?“ bibliotekoje

Pirmokų lietuvių kalbos pamoka ,,Kokios paslaptys slypi knygose?“ vyko balandžio 10 d. mokyklos bibliotekoje. 

plačiau
 
„PANGEA 2024“ antrasis turas

Pasibaigė tarptautinio matematikos konkurso „PANGEA 2024“ antrasis turas, kuriame dėl medalių varžėsi 1135 antrokų iš visos Lietuvos. Mūsų mokyklos mokinys PAULIUS PILIUTIS (2 klasė) užėmė III vietą antrokų grupėje.

plačiau
 
Dėlionių valandėlė 1 ir 4 kl. prailgintos darbo dienos grupėje

Žaidimai yra vienas iš laisvalaikio praleidimo būdų, bet ir tuo pat metu, žaidimų pagalba galima mokytis. Dėlionės atrodo primityviausias žaislas, tačiau vaiko raidai jos yra svarbios, kadangi jų pagalba galima išmokti motorinių, fizinių elementų bei kūrybiškumo.

plačiau
 
Respublikinė viktorina-protų mūšis "PRALEIDŽIU PROGĄ PASITYČIOTI"

Mūsų mokyklos 5 klasės mokinių komanda Justas Vosylius, Daniela Bruožytė ir Eva Bliūdytė 2024 m. kovo 26 d. dalyvavo II respublikinėje mokinių viktorinoje – protų mūšyje „Praleidžiu progą pasityčioti 2024!“
 

plačiau