Naujienos

Šachmatų pirmenybės mokykloje

Gruodžio 12 d. pirmą kartą mūsų mokykloje vyko šachmatų pirmenybės, kurias organizavo fizinio ugdymo mokytoja Rūta Kiškėnienė su Vilkaviškio šachmatų klubu ,,Širvinta ". 

plačiau
 
Tarptautinis konkursas „Žiemužės pasaka 2023“

Šiemet 2-4 klasių mokiniai ir mokytojai bei anglų kalbos pedagogė dalyvavo tarptautiniame kūrybinių darbų integruotame anglų kalbos, dailės ir technologijų virtualiame konkurse „ŽIEMUŽĖS PASAKA 2023“. 

 

plačiau
 
Pradinių klasių mokinių konferencija ,,Tai įdomu!“

Gruodžio 8 d. 1 klasės mokiniai Deimantė Petrušauskaitė ir Ignas Butkeraitis (mokytoja Alita Balčiūnienė) dalyvavo Vilkaviškio pradinės mokyklos mokytojų organizuojamoje Respublikinėje bendrojo ugdymo mokyklų pradinių klasių mokinių konferencijoje ,,Tai įdomu!“
 

plačiau
 
Saugus elgesys žiemą

Priešmokyklinio ugdymo grupės ,,Pelėdžiukai“ ugdytiniai susipažino su saugiu elgesiu ant ledo, tinkama apranga žiemos metu, šalčio pavojais, slidinėjimo nuo kalnų rekomendacijomis. 

plačiau
 
Oranžinis pasaulis-tai pasaulis be smurto

Mūsų mokykla prisijungė prie Marijampolės apskrities moters veiklos centro iniciatyvos, tarptautinės akcijos „16 pasipriešinimo dienų prieš smurtą“: paženklinant objektus ar įrengimus oranžinės spalvos akcentais . Savo simboliu pasirinkome žibintus ir laivelius . 
 

plačiau
 
Edukacija „Taškavimo magija“

Trečios klasės mokiniai dalyvavo edukacijoje „Taškavimo magija“. Ją pravesti pasisiūlė mokinio mama Loreta Bendaravičienė.

 

plačiau
 
Pusdienis Kardokų gamtos akademijoje

Lakričio 20 dieną 8 klasės mokiniai su auklėtoja vyko į Kardokų gamtos akademiją, įsikūrusią Kazlų Rūdos savivaldybėje. Nors buvome laimėję skelbtą konkursą ir turėjome galimybę šioje mokykloje praleisti visą savaitgalį, galiausiai vykome tik pusdieniui.
 

plačiau
 
Pirmoji Advento savaitė antrokų klasėje

Tikslas - ugdyti ir plėtoti antros klasės mokinių bendrąsias ir dalykines kompetencijas.

 

... juk gera dalintis... 

plačiau
 
Popietė „Atbėga elnias devyniaragis“

Gruodžio 8 d. mokykloje vyko pradinukų popietė „Atbėga elnias devyniaragis“. Mažieji prisiminė advento tradicijas ir papročius, būrimus, dainavo advento dainas ir žaidė advento žaidimus. 

plačiau
 
Dešimtokai Marijampolės miesto gatvių labirintuose

Orientacinis žaidimas Marijampolėje Miesto gatvių labirintai buvo užkoduotas miesto sienų tapybos ir kačių simboliais. Ar įveikė tai dešimtokai? 

plačiau