Naujienos

Bendraamžių mintys

Gavėnios skaitiniai. Tavo bendraamžių mintys...

https://www.canva.com/design/DAF9XqW-0d4/1FLGqFaQr8JG99FbOmnujA/watch?utm_content=DAF9XqW-0d4&utm_campaign=designshare&utm_medium=link&utm_source=editor

 
 
Vienas žodis - LIETUVA!

Vasario 15 d. Vilkaviškio rajono Sūdavos pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo skyriuje vyko renginys Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti ,,Vienas žodis - LIETUVA!“

plačiau
 
Vasario 16-oji – Lietuvos Nepriklausomybės diena ♥️

Lietuvos gimtadienio išvakarėse, Sūdavos pagrindinėje mokykloje buvo minima Lietuvos Nepriklausomybės diena. Pasiruošimas šventei įvyko dar pirmomis vasario mėnesio dienomis.

plačiau
 
Pažintinės - kūrybinės dirbtuvės su konstruktoriumi „LaQ kūrėjas”

Vasario 14 d. 4-10 klasių mokiniai buvo pakviesti užkariauti 2D/3D konstravimo pasaulį ir atrasti neišsemiamas galimybes su japoniško dizaino mokomuoju konstruktoriumi „LaQ“, kuris sukurtas remiantis Japonijos kultūra ir vertybėmis. 

plačiau
 
Bendradarbiavimo pamoka ,,Laisvės paukštis“

Vasario 14 d. Vilkaviškio r. Sūdavos pagrindinės mokyklos pirmokai su Klaipėdos Simono Dacho progimnazijos pirmokais pravedė bendradarbiavimo pamoką ,,Laisvės paukštis“. Pamoka skirta paminėti Vasario 16-ąją.

plačiau
 
Valentino diena – kitaip

Kas gali būti gražiau už meilę? Juk tai pats gražiausias jausmas. Todėl ir Šv. Valentino diena yra viena iš nuostabiausių dienų metuose. Vaikams ši diena buvo kaip meilės, sutarimo ir draugystės diena. 

plačiau
 
Užgavėnių šventė

2024 m. vasario 13 dieną Sūdavos pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupėse praūžė Užgavėnių šventė.

plačiau
 
Žiema, Žiema, bėk iš kiemo!

Nors šaltukas dar grūmoja,
Ir šiaurys už lango moja.
Bet priminti reikia Žiemai,
Kad jai laikas bėgt iš kiemo.

 

plačiau
 
100 dienų kaip pirmokas esu!

Vasario 12 d. pirmokų klasėje vyko popietė ,,100 dienų kaip pirmokas esu!“
Puošdami klasės aplinką savo sukurtais kūrybiniais darbais ir dalyvaudami įvairiose veiklose, pirmokai įrodė savo kūrybiškumą ir aktyvumą šventės metu. 

plačiau
 
„Prevencinė pamoka“

„Prevencinė pamoka“ su Vilkaviškio bendruomenės pareigūne Vilija Grybauskiene.
 

plačiau