Naujienos

Projektas „Kalėdų belaukiant...“

Adventas – gražiausias, paslaptingiausias ir prasmingiausias prieškalėdinis laikotarpis. Tai tinkamiausias laikas tapti kitokiu, pasidaryti geresniu kitiems bei sau pačiam. Laukdami gražiausių švenčių, trečios klasės mokiniai vykdė projektą „Kalėdų belaukiant“. 

plačiau
 
Mokyklinis pirmokų Advento kalendorius

Mokyklinio Advento kalendoriaus veiklos – tai kūrybinga ir įdomi patirtis pirmokams per Advento laikotarpį. Jie ne tik turėjo galimybę tobulinti skaitymo įgūdžius, bet ir įgyti naujų praktinių, kūrybinių įgūdžių.
 

plačiau
 
Netradicinio ugdymo diena

Prieš pat didžiąsias metų šventes, gruodžio 22 dieną, Sūdavos pagrindinėje mokykloje buvo organizuojama netradicinio ugdymo diena. Šios dienos veiklos vaikams organizuotos ugdant kūrybiškumo, komunikavimo, pažinimo ir kitas kompetencijas. 

plačiau
 
Kalėdinė gerumo akcija „Būk mano angelu...“

Jau tradicija tapusi pilietinė, kalėdinė gerumo akcija „Būk mano angelu‘, šiemet vėl kvietė visą mokyklos bendruomenę aukoti ir suteikti džiaugsmo gyvūnams, gyvenantiems Marijampolės gyvūnų prieglaudoje „Mindraja“. 
 

plačiau
 
Su 2023-aisiais atsisveikiname sportiškai

NVŠ būrelio „Mėgėjų tinklinis“ nariai 2023 metus tradiciškai palydėjo žaisdami kalėdiniame tinklinio turnyre. 

plačiau
 
Kalėdomis kvepiantys meduoliai

Vienas iš populiariausių skanėstų gruodį –  prieskoniais paskaninti įvairių formų meduoliai. Juos skanu kramsnoti dar laukiant švenčių ir joms atėjus. Meduolius galima ir dovanoti, o kur dar įvairios idėjos, kaip jais papuošti namus. 

plačiau
 
Išvyka į Matarnų miško poilsiavietę

Gruodžio 15 dieną „Spinduliukų“ grupės vaikai keliavo į itin smagią edukacinę išvyką į Matarnų mišką. Jaukioje miško poilsiavietėje mus pasitiko aplinkos apsaugos specialistės Audronė ir Laima. 

plačiau
 
Respublikinis konkursas „Mokomės matematikos pagal Prano Mašioto kūrybą“

Gruodžio 15 d. vyko respublikinis pradinių 3–4 klasių mokinių ir pagrindinio ugdymo 5–6 klasių mokinių konkursas „Mokomės matematikos pagal Prano Mašioto kūrybą“

plačiau
 
Popietė su tėvų klubu „Nykštukų vakarėlis“

Atrodo, kad gruodžio 13 dienos tėvams organizuota popietė „Nykštukų vakarėlis“ Sūdavos pagrindinėje mokykloje buvo neįtikėtinai įdomus ir sėkmingas edukacinis renginys, kurio  idėja pasidalino ir pagalbą teikė Vilkaviškio suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos buhalterė Eneta Paulauskienė. 

plačiau
 
Edukacija „Muiliukas-šiltas vilnos kamuoliukas“

Šios pamokėlės metu su mokinukais pamąstėme, kaip mes gyvename dabar ir kaip galėtume gyventi pakeitę savo gyvenimo būdą: pradėję gyventi sveikai. O pradėti nusprendėme nuo švarių rankelių. 
 

plačiau