Naujienos

Filmo „Irklais per Atlantą“ peržiūra

Vasario 9 dieną 5-10 klasių mokiniai ir klasių vadovai vyko į Vilkaviškio kultūros centrą žiūrėti dokumentinio filmo „Irklais per Atlantą“.
 

plačiau
 
,,Vasario 16-osios verpstė“

Vasario 8 d. ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo skyriaus grupės ,,Pelėdžiukai“ vaikučiai svečiavosi pas ketvirtokus ir pirmokus bei dalyvavo bendroje edukacinėje veikloje ,,Vasario 16-osios verpstė“. 

plačiau
 
Matematinė popietė

5 ir 6 klasių mokiniai dalyvavo matematinėje popietėje.

,,Stiprieji šeštokai“ ir ,,JADEN“ – tai šeštokų ir penktokų komandos, kurios susirungė, spręsdamos galvosūkius, loginio mąstymo ir smagias linksmo sąmojo užduotis.

plačiau
 
Tarptautinė Holokausto aukų atminimo diena

Sausio 27-oji – Tarptautinė Holokausto aukų atminimo diena. Tai diena, kai Vokietijos nacių naikinimo stovyklos Aušvico-Birkenau buvo išlaisvintos. Šią dieną minėjome Sūdavos pagrindinėje mokykloje. 6-8 klasių mokinės paruošė meninę kompoziciją.

plačiau
 
❄️Pasaulinė sniego diena ❄️

Sausio 22 dieną pirmokai paminėjo Pasaulinę sniego dieną.
Pagrindinis tikslas - skatinant vaikų fizinį aktyvumą, žaidžiant žiemos žaidimus, smagiai ir sveikai praleisti laiką gryname ore.

plačiau
 
Sniego diena grupėse ,,Spinduliukai“ ir ,,Pelėdžiukai ‘‘

Sniego dienos proga, sausio 22 d., ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių ,,Spinduliukai“ ir ,,Pelėdžiukai‘‘ ugdytiniai vykdė fizinio aktyvumo ir bendradarbiavimo projektą ,,Sniego diena“.

 

plačiau
 
Mokyklinis piešinių konkursas „Piešiame laisvę“

Prabėgo trisdešimt treji Lietuvos laisvės metai. Apie Sausio 13–ąją, Laisvės gynėjų dieną, mokykloje kalbame kiekvienais metais, degame žvakutes, tų metų laužų simbolį, languose piešiame piešinius.
 

plačiau
 
Pilietinė akcija ,,Pergalės šviesa“

Sūdavos pagrindinės mokyklos bendruomenė prisijungė prie pilietinės akcijos ,,Pergalės šviesa“, akcentuojant Lietuvos piliečių bendrą pergalę, siekiant apginti Nepriklausomybę. Sausio 12 d. 8.00 valandą visuose mokyklos languose degė žvakelės, mokytojai kalbėjosi su savo mokiniais apie šios dienos istorinius įvykius.

plačiau
 
Emos Mureikaitės dailės darbų parodėlė

Devintokė neurografikos stiliumi sukūrė seriją piešinių.
 

plačiau
 
Sveika mityba

Sveika mityba - vienas pagrindinių sveikatą lemiančių veiksnių bei ligų riziką mažinančių elementų. Skiriant didesnį dėmesį vaikų sveikos mitybos įpročių ugdymui kartu su pradinių klasių mokiniais kalbėjome apie pagrindinius sveikos mitybos principus ir taisykles, mitybos režimą.
 

plačiau