Naujienos

„Emocinė sveikata. Mano emocijų pasaulis“

Kasdien kiekvienas vaikas išgyvena įvairias, skirtingas emocijas. Todėl labai svarbu kalbėti su vaikais apie emocijas, mokyti juos emocijas pažinti, įvardinti bei tinkamai išreikšti ir valdyti. 

plačiau
 
Penktokų krikštynos

Prieš atostogas dešimtokai surengė penktokų krikštynas.

Jiems buvo sugalvotos išradingos užduotys iš įvairių sričių: pasakyti savo vardą atbulai, pašokti šokį MATAU TAVE 2023, šokio metu išsaugoti balioną, pririštą prie kojos, pasakyti šalies sostinę ir pan. Mergaitės kalė vinį, berniukai pynė kasą, darė šukuoseną dešimtokei. Visi kartu išmėgino juoko jogą.

 

plačiau
 
Šokėjai dalyvavo dainų ir šokių festivalyje

Spalio 24 d. Šokio būrelio „Metų ratu“ kolektyvas dalyvavo festivalyje „Supinkime dainų ir šokių pynę“, kurį 6-ąjį kartą organizavo Kybartų „Saulės“ progimnazija.

 

plačiau
 
Kūrybinis rytmetis „Rudens dirbtuvėlės“

Spalio 20 d. Sūdavos pagrindinės mokyklos Klausučių skyriaus ikimokyklinio ugdymo mokytojos  kartu su ugdytinių tėveliais organizavo kūrybinį rytmetį „Rudens dirbtuvėlės“. 

plačiau
 
Projektas „Saugaus eismo savaitė“

Spalio 9–13 dienomis Sūdavos pagrindinės mokyklos Klausučių skyriuje buvo vykdytas projektas „Saugaus eismo savaitė“. Šios savaitės metu vaikai įtvirtino žinias apie saugų elgesį kelyje. Vykdant projektą, buvo pakviesta Vilkaviškio PK bendruomenės pareigūnė Vilija Grybauskienė kartu su ypatinguoju savo padėjėju – šuniuku policininku Amsiu.

plačiau
 
Rūšiuoji – gamtą tausoji

Spalio 14-oji – Tarptautinė elektronikos atliekų diena. Spalio 13 d. 5, 9 ir 10 klasių mokiniai kartu su jų auklėtojais dalyvavo seminare – diskusijoje „Elektros ir elektroninės įrangos, baterijų ir akumuliatorių atliekų tvarkymas, priėmimo vietos, šių atliekų atskiro surinkimo būtinybė, žalingas poveikis aplinkai bei žmonių sveikatai“.

plačiau
 
Kūno laikysena - sveikatos atspindys

Kūno laikysena - sveikatos atspindys, nuo jos priklauso ne tik kūno grožis, bet ir krūtinės ląstos, dubens, galūnių kaulų ir vidaus organų vystymasis. Netaisyklinga kūno laikysena dažniausiai susiformuoja dėl daug sveriančios ir netinkamai nešiojamos kuprinės.

plačiau
 
XIV BĖGIMAS, SKIRTAS MOKSLININKUI, KALBININKUI JUOZUI SENKUI ATMINTI

Į  XIV bėgimą, skirtą mokslininkui kalbininkui Juozui Senkui atminti, susirinko apie 70 dalyvių. Gražią saulėtą spalio 13 dieną dalyviai startavo Teiberių kaime prie sodybos, kurioje gyveno Senkų šeima.

plačiau
 
INTEGRUOTA KOŠĖS DIENA

Spalio 10-oji – Pasaulinė košės diena. Šia proga kvietėme mokinius prisiminti košės naudą sveikatai ir būtinai įtraukti ją į kasdienį racioną. Visą dieną mokiniai dalyvavo edukacinėse programose: „Vėjo malūno kūrimas“ (lego) – 1, 2 klasių mokiniai ir „Lietuviškos duonos kelias“ (lego) – 3, 4 klasių mokiniai.

 

plačiau
 
Mokiniai lankėsi Seime

Spalio 10 dieną Seimo nario Algirdo Butkevičiaus kvietimu Sūdavos pagrindinės  mokyklos mokiniai lankėsi Lietuvos Respublikos Seime.

 

plačiau