2022-2023 m.m. naujienos

Projektas „Kartu paskaitykim knygelę“

Sausio 16 d. ketvirtokai prisijungė prie tarptautinio projekto „Kartu paskaitykim knygelę“. Projekto tikslas – skatinti šalies ir užsienio lietuvių vaikų skaitymą bei domėjimąsi lietuvių rašytojos Evelinos Daciūtės kūryba, ugdyti kūrybiškumo ir komunikavimo kompetencijas.
 

plačiau
 
Visuotinė pilietinė iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“

Minėdami Sausio 13-ąją – Laisvės gynėjų dieną, 8 val. languose uždegėme vienybės ir atminimo žvakutes. Po pirmos pamokos mokyklos bendruomenė buvo pakviesta į minėjimą, kurio metu ne vienas pajautė vienybės, pagarbos jausmą.
 

plačiau
 
Grupės „Pelėdžiukai “ akcija „Atmintis gyva, nes liudija“

Sausio 13-osios akcija „Pelėdžiukų grupėje“  „Atmintis gyva, nes liudija“

plačiau
 
Laiškas nuo Kalėdų senelio

Prieš atostogas 3 klasės mokiniai išsiuntė laiškus Kalėdų seneliui į Vokietiją. Grįžusių po atostogų mokinukų laukė laiškai nuo Kalėdų senelio. 
 

plačiau
 
Gamtukų projektas ,,Lesyklėlės“

5 klasės mokiniai gamtos pamokų metu mokydamiesi temą ,,Aplinka ir mes“, susipažino su paukštelių gyvenimu šaltuoju metų laiku. 

plačiau
 
Netradicinio ugdymo integruotų Kalėdinių veiklų diena

Prieš pat didžiąsias metų šventes, gruodžio 23 dieną, Sūdavos pagrindinėje mokykloje buvo organizuojama netradicinio ugdymo integruotų veiklų diena. 

plačiau
 
Popietė Didvyžių socialinės globos namuose

Gruodžio 21 d. mūsų mokyklos mokiniai su lietuvių kalbos ir muzikos mokytojomis vyko į Didvyžių socialinės globos namus, kur surengė advento popietę. Čia vaikai skaitė teatralizuotas eiles, giedojo Šv. Kalėdų giesmes, vaidino. 
 

plačiau
 
Kalėdų nuotaiką kūrė pačių mokinių atlikti geri darbai

Skleidžiamas gerumas, meilė yra pagrindinė priežastis, kodėl Kalėdos tokia ypatinga šventė. Mūsų mokiniams nepamirštamą šventinę Kalėdų nuotaiką pajusti širdyse leidome pačių atliktais gerais darbais.

plačiau
 
Savaitė prieš atostogas

Artėjant šventėms norisi pasipuošti klases, dalyvauti įvairiuose renginiuose, netradicinėse pamokose mokymąsi paversti žaisminga veikla, todėl pradinėse klasėse nutarta gruodžio 19–23 d. vykdyti projektą „Kalėdų žingsniams aidint“.
 

plačiau
 
Meduolių dekoravimas su „Tėvų klubu“

Gruodžio 19 d. mokykloje vyko edukacija – meduolių dekoravimas. Ją vedė nuostabi mama, konditerė, „Tėvų klubo“ narė Marina Tamošauskienė. Edukacija ypatinga ne tik tuo, kad ji vyko prieškalėdiniu laikotarpiu, bet ir tuo, kad joje dalyvavo šeimos.

plačiau