2022-2023 m.m. naujienos

Mokinių kūrybinių darbų paroda „Jėzaus kapas“

Mokinių kūrybinių darbų paroda „Jėzaus kapas“

 
 
Pradinių klasių mokinių projektas ,,Rid rid rid margi margučiai“

Projektas ,,Rid rid rid margi margučiai“ vyko  balandžio 3-7 dienomis. Pradinukai puošė klases, rašė sveikinimus seneliams, kūrė Didįjį Margutį, audė juosteles.

plačiau
 
Velykų belaukiant

Muzikos pamokose vaikai aptarė Velykų simbolius ir tradicijas, dainavo lietuvių liaudies lalavimo ir sūpuoklines dainas, plojo velykinį ritmą ir atliko smagią kūno perkusiją, grojo velykinius kūrinėlius. 

plačiau
 
Edukacinis renginys ,,Pavasaris kviečia kalbėti(s)‘‘

Balandžio 4 d. 3 ir 4 kl. mokiniai dalyvavo Biržų ,,Aušros“ pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokytojų organizuotame respublikiniame edukaciniame renginyje ,,Pavasaris kviečia kalbėti(s)‘‘.

 

plačiau
 
Įdomioji pamoka ,,Mažiau – tvariau! Arčiau - sveikiau!“

Kovo 29 – 30 d. 3 ir 4 kl. mokiniai dalyvavo nuotolinėje įdomioje pamokoje ,,Mažiau – tvariau! Arčiau – sveikiau!“, kur vaikų laukė ne tik pamokos Herojai, bet ir įdomūs pašnekovai. 
 

plačiau
 
Kovo mėnuo – sąmoningumo didinimo mėnuo „BE PATYČIŲ“ 2023

Kaip kiekvienais metais, taip ir šiemet mūsų mokykla prisijungė prie akcijos „BE PATYČIŲ“ 2023. Mokyklos stende yra iškabinta informacija apie SEU. Mokiniai buvo kviečiami dalyvauti „30 dienų emocinės sveikatos stiprinimo“ iššūkyje. 

plačiau
 
Svečių dovana mokyklos mažiesiems

Kovo 21 d. Vilkaviškio rajono Sūdavos pagrindinės mokyklos Klausučių skyriaus vaikučius aplankė Klausučių bendruomenės pirmininkas Ramūnas Puodžiūnas, seniūnė Judita Skystimienė ir seniūnijos darbuotojai. Padovanojo nuostabų inkilėlį.
 

plačiau
 
Pasaulinė Žemės diena

Kasmet kovo 20 d. minima Pasaulinė Žemės diena. Šią dieną pas mus atkeliauja astronominis pavasaris. Įvairiomis veiklomis minėjome mokykloje šią dieną.

plačiau
 
Pažintis su Kybartais

Netoli nuo Sūdavos esančiame Kybartų pasienio miestelyje yra nemažai jaunam žmogui patrauklių objektų bei lankytinų vietų. Todėl kovo 17 dieną mūsų mokyklos 5–6 klasių mokiniai ir lankėsi Kybartuose. 
 

plačiau
 
Rajoniniai lietuvių kalbos ir literatūros konkursai

Jau daug metų sausio – kovo mėnesiais vyksta rajoniniai Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados, Jaunųjų filologų konkurso, Meninio skaitymo konkurso, Epistolinio rašinio konkurso turai. Šiemet mūsų mokyklos moksleiviai garbingai atstovavo mokyklai visuose minėtuose konkursuose.

 

plačiau