2022-2023 m.m. naujienos

Edukacinė išvyka į Kauną

2023-02-10 dieną 7-9 klasių moksleiviai kartu su savo auklėtojomis vyko į Kauną. Išvyka skirta paminėti svarbią valstybinę šventę - Vasario 16-ąją. Lankėmės IX forto edukacijoje: „Jaunieji žvalgai” ir „Pabėgimas iš IX forto”. 

plačiau
 
Netradicinių muzikos instrumentų gaminimas

Ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų muzikinio ugdymo pagrindinis tikslas yra kaupti bei lavinti muzikinius vaiko įspūdžius, gebėjimus. Muzikuodami vaikai lavina įvairius gebėjimus. 
 

plačiau
 
Saugesnio interneto savaitė 2023

Vasario 7 d. yra pasaulinė Saugesnio interneto diena. Mokykloje buvo organizuota Saugaus interneto savaitė, kurios metu vyko veiklos ir akcijos, skirtos atkreipti dėmesį į saugumą internete.

 

plačiau
 
Konkursas „Bebras” – informatiniam mąstymui

Mūsų mokyklos mokiniai jau ne vienerius metus dalyvauja tarptautiniame informacinių technologijų konkurse „Bebras‟. Konkurse dalyvavome ir šiemet.

 

plačiau
 

 

 

 

 
 

 
 

Vilkaviškio r. Sūdavos pagrindinės mokyklos vadovės Eglės Kociuvienės metų veiklos ataskaita už 2022 metus

 
 
Geografijos žinių konkursas „Pažink Lietuvą ir pasaulį“

Paskutinio sausio šeštadienio rytą grupė 7-8 kl. mokinių išvyko į Vilnių. Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO aplankė ADVENTUR parodą ir dalyvavo Lietuvos geografijos mokytojų asociacijos organizuotame respublikiniame Geografijos žinių konkurse „Pažink Lietuvą ir pasaulį“. 
 

plačiau
 
Kompiuterinio raštingumo čempionatas

Penktokai noriai dalyvavo „Kompiuterinio teksto greito rinkimo čempionate“, kuris vyko sausio 23 dieną. Šiame čempionate moksleiviai tikrinosi savo sugebėjimus. 

plačiau
 
Respublikinis festivalis „Tau, vaikuti“

Sausio 18 d. 5 klasės mokinys Nojus Venslovaitis dalyvavo Marijampolės sav. Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazijoje vykusiame respublikiniame festivalyje „Tau, vaikuti“, skirtame poeto Anzelmo Matučio 100-osioms gimimo metinėms. 

plačiau