2022-2023 m.m. naujienos

Ugdymo karjeros pamokos pradinėse klasėse

Pradinukai per ugdymo karjeros pamokas stengėsi pažinti save, reiškė ir piešė savo emocijas, kalbėjo, kodėl svarbus kiekvienas darbas. Bendradarbiaujant su pradinių klasių mokytojomis vaikai piešė savo svajonių profesiją.

 

plačiau
 
Integruotos pamokos ketvirtoje klasėje

Kovo 8 d. 4 klasėje su mokytojomis Alita Balčiūniene bei Deimante Paršaitiene vyko integruotos anglų kalbos ir matematikos pamokos ,,Apsipirkimas Anglijos daržovių parduotuvėje“. 
 

plačiau
 
Kaziuko mugė

Kovo 6 dieną Sūdavos pagrindinės mokyklos pradinukai džiaugėsi Kaziuko mugės šurmuliu. Mugės prekystaliai linko nuo įvairių rankdarbių ir skanumynų...
Dėkojame visiems prekeiviams, pirkėjams ir tėveliams padėjėjams.

plačiau
 
Saugesnio interneto diena

Saugesnio interneto dienos tikslas buvo atkreipti dėmesį į aktualius skaitmeninius iššūkius, skatinti saugesnį naudojimąsi internetu ir skaitmeninėmis technologijomis. Šių metų akcijos šūkis - Kurkime geresnį internetą kartu!

plačiau
 
,,Žiemą slypintys pavojai“

Svarbu nepamiršti, kad žiemą tyko daug pavojų. Todėl buvo organizuojamos pamokos ,,Žiemą slypintys pavojai“. 

plačiau
 
PRANEŠIMAS MOKYKLOS BENDRUOMENEI

Mūsų bendruomenėje skaudus įvykis – vasario 20 dieną mirė 8 klasės mokinė Greta Grupkaitytė. Ši netektis prislėgė ir nuliūdino visą mokyklos bendruomenę – mokinius, jų tėvus, mokytojus.
Giliai užjaučiame Gretos Grupkaitytės šeimą ir jos draugus.
Primename, kad mokyklos svetainėje rasite informaciją, apie nemokamus psichologinės pagalbos telefonus ir kitas artimiausias paramos tarnybas, į kurias galima kreiptis dėl kilusių išgyvenimų.

 

plačiau
 
Užgavėnės

Kiekvienos žiemos pabaigoje švenčiama linksmiausia tradicinė lietuviška šventė – Užgavėnės. Dėl itin skausmingų aplinkybių Užgavėnes šiemet santūriai šventėme tik pradinėje mokykloje. 

plačiau
 
Steam veikla ,,Animacijos magija“

Vasario 6 dieną 4 klasės mokiniai dalyvavo nuotolinėse STEAM dirbtuvėse ,,Animacijos magija“, kurią pravedė Steam Cody  Academy įkūrėja IT mokytoja ekspertė Snieguolė Bagočienė.

plačiau
 
Mylėdamas Lietuvą, myliu Laisvę...

Vasario 9-10 dienomis mokykloje vyko įvairios veiklos, akcijos, skirtos Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.

plačiau
 
Renginys karjeros ugdymui

Vasario 10 d. mokykloje lankėsi svečiai iš Vištyčio regioninio parko. Susitikimo metu Vaidas ir Živilė supažindino 1-10 klasių mokinius su savo karjeros keliu bei Vištyčio regioninio parko veikla, darbo ypatumais. 
 

plačiau