Naujienos

Mokinius lydi sėkmė kroso varžybose

Balandžio 20 d., 24 d. mūsų mokyklos komanda dalyvavo Vilkaviškio rajono savivaldybės mokyklų žaidynių kroso estafečių varžybose ir bendrojo ugdymo mokyklų pavasario kroso bėgimo varžybose, skirtose trenerio Vaclovo Miliausko atminimo taurėms laimėti. 

plačiau
 
Pradinukų Atvelykis

Antradienį, balandžio 18 d., pradinės mokyklos kiemelyje per muzikos pamoką vyko Atvelykio margučių tolimojo bei taikliojo ridenimo varžybos. 

plačiau
 
Išbandyk profesiją

Balandžio 17 dieną mūsų mokyklos dešimtokai apsilankė Marijampolės profesinio rengimo centro Vilkaviškio skyriuje ir sužinojo apie profesijas, stojimo ir karjeros galimybes bei patys išbandė siuvėjo profesiją.

 

 

plačiau
 
Erdvinio kino netradicinės pamokos mokykloje

Balandžio 17 d. mokykloje vyko nuostabios edukacijos, kuriose galėjo dalyvauti nuo mažiausių iki pačių didžiausių mūsų mokyklos mokinukų. Darželinukams ir mokiniams buvo suteikta galimybė stebėti erdvinį kiną.

 

plačiau
 
Mokinių kūrybinių darbų paroda „Jėzaus kapas“

Mokinių kūrybinių darbų paroda „Jėzaus kapas“

 
 
Pradinių klasių mokinių projektas ,,Rid rid rid margi margučiai“

Projektas ,,Rid rid rid margi margučiai“ vyko  balandžio 3-7 dienomis. Pradinukai puošė klases, rašė sveikinimus seneliams, kūrė Didįjį Margutį, audė juosteles.

plačiau
 
Velykų belaukiant

Muzikos pamokose vaikai aptarė Velykų simbolius ir tradicijas, dainavo lietuvių liaudies lalavimo ir sūpuoklines dainas, plojo velykinį ritmą ir atliko smagią kūno perkusiją, grojo velykinius kūrinėlius. 

plačiau
 
Edukacinis renginys ,,Pavasaris kviečia kalbėti(s)‘‘

Balandžio 4 d. 3 ir 4 kl. mokiniai dalyvavo Biržų ,,Aušros“ pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokytojų organizuotame respublikiniame edukaciniame renginyje ,,Pavasaris kviečia kalbėti(s)‘‘.

 

plačiau
 
Įdomioji pamoka ,,Mažiau – tvariau! Arčiau - sveikiau!“

Kovo 29 – 30 d. 3 ir 4 kl. mokiniai dalyvavo nuotolinėje įdomioje pamokoje ,,Mažiau – tvariau! Arčiau – sveikiau!“, kur vaikų laukė ne tik pamokos Herojai, bet ir įdomūs pašnekovai. 
 

plačiau
 
Kovo mėnuo – sąmoningumo didinimo mėnuo „BE PATYČIŲ“ 2023

Kaip kiekvienais metais, taip ir šiemet mūsų mokykla prisijungė prie akcijos „BE PATYČIŲ“ 2023. Mokyklos stende yra iškabinta informacija apie SEU. Mokiniai buvo kviečiami dalyvauti „30 dienų emocinės sveikatos stiprinimo“ iššūkyje. 

plačiau