2022-2023 m.m. naujienos

Knygos „Laimės prekeivis“ įkvėptos vaikų veiklos

Naujoms knygoms atkeliavus į biblioteką, nusprendėme su viena iš jų susipažinti plačiau. Tai D. Call „Laimės prekeivis“. Knygos patrauklumą lemia ne tik pasakojama istorija, bet ir originalios gausios iliustracijos, vaizduojančios veikėjus.
 

plačiau
 
Integruota muzikos – pasaulio pažinimo pamoka ,,Muzika ir mada“

Gruodžio 2 d. mokytojos Rasa Slabodienė ir Gitana Mačienė  trečiokams organizavo integruotas muzikos ir pasaulio pažinimo pamokas ,,Muzika ir mada“. Tai dviejų pamokų ciklas, kuriame labai tvirtai susipynė muzika ir pasaulio pažinimas.

plačiau
 
„Muzikos instrumentų dirbtuvės“

Gruodžio 2 d. antroje klasėje vyko integruota muzikos, dailės ir technologijų pamoka „Muzikos instrumentų dirbtuvės“. 

plačiau
 
Laimės – į biblioteką

Antros klasės mokinukai svečiavosi mokyklos bibliotekoje, kur vyko integruota lietuvių kalbos, dailės ir technologijų veikla „Ar galime nusipirkti laimę?“.

plačiau
 
Prizinės vietos kvadrato varžybose

Lapkričio 29 d. Pilviškių ,,Santakos“ gimnazijoje vyko Vilkaviškio r. mokyklų savivaldybės žaidynių kaimo vietovių mergaičių ir berniukų kvadrato varžybos. Mūsų mokyklos komandos iškovojo prizines vietas. 

plačiau
 
Dainų festivalis „Laisvės kelias“

Lapkričio 24 dieną Druskininkų „Atgimimo“ mokykloje vyko tradicinis partizanų dainų festivalis „Laisvės kelias“, kuriame dalyvavo ir mūsų mokyklos mokinės su muzikos mokytoja Rasa Slabodiene. 

plačiau
 
Paminėjome Lietuvos kariuomenės dieną

23 dienos rytą mokyklos koridoriuje jungtinis visų klasių choras išraiškingai uždainavo: „Viens, du, trys graži LIETUVA!..“ Sveikinimo žodį tarė mokytoja D.Maksimavičienė, akcentuodama Lietuvos kariuomenės misiją, vertybes. 

plačiau
 
Pasaulinė sveikinimosi diena

Kas rytą vaikai pasisveikina su savo artimaisiais, išėję į gatvę – su nepažįstamais, atėję į mokyklą – su draugais, mokytojais ir visais darbuotojais.

plačiau
 
Iššūkių savaitė „Esu atsakingas“ mokykloje

Lapkričio 14-20 d. mokykla dalyvauja savaitės iššūkių „Esu atsakingas“ veiklose, kurią organizuoja Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras. Savaitės tikslas – ugdyti už savo ir kitų socialinę gerovę atsakingą žmogų. 

plačiau
 
Tolerancijos dienos simbolis – Tolerancijos Namas!

Tarptautinė istorinio teisingumo komisija inicijuoja tarptautinės Tolerancijos dienos – lapkričio 16-osios – paminėjimą Lietuvoje. Šių metų Tolerancijos dienos simbolis – Tolerancijos Namas!

 

plačiau