Naujienos

Tarptautinė vaikų knygos diena bibliotekoje „Knyga – mintis, protas, vaizduotė“

Tarptautinė vaikų knygos diena bibliotekoje „Knyga – mintis, protas, vaizduotė“ pirmoje klasėje. Pirmos klasės mokiniai, paminėdami Tarptautinę vaikų knygos dieną, mokyklos bibliotekoje organizavo integruotą lietuvių kalbos, dailės ir technologijų pamoką. 

plačiau
 
Pirmokai ir antrokai dalyvavo akcijoje „Velykinis atvirukas seneliams“

Pirmos ir antros klasės mokiniai vyko į Kudirkos Naumiestį ir dalyvavo V. Kudirkos muziejuje organizuotoje akcijoje „Velykinis atvirukas seneliams“. 

plačiau
 
Pradinukai sulaukė svečių iš Vištyčio regioninio parko

Balandžio 4 d. pradinių klasių mokiniai sulaukė svečių iš Vištyčio regioninio parko. Atvykusi specialistė Živilė Grimailaitė pravedė edukacinę pamoką „Pasitikim grįžtančius paukščius“.

plačiau
 
Pirmokai dalyvavo popietėje „Švarūs dantukai - gražūs vaikučiai“

Pirmos klasės mokinukai dalyvavo popietėje „Švarūs dantukai - gražūs vaikučiai“. Visuomenės sveikatos specialistė A. Matulevičienė papasakojo vaikučiams apie dantukus, taisyklingą jų priežiūrą, kad dantukų neskaudetų ir jie kuo ilgiau išliktų gražūs ir sveiki, kurie maisto produktai yra dantukų draugai, o kurie priešai.

plačiau
 
Pokštų ir Juokų diena pirmoje klasėje

Balandžio 1-ąją, minėdami Pokštų ir Juokų dieną, pirmokai vykdė trumpalaikį projektą „Melagių pilis“. Nuo ryto klasėje, kuri pavirto Melagių pilimi, girdėjosi vaikų pokštai ir juokas. Keliavome po pilies karalystę, kurioje pasitiko stotelės - Kūrybos, Mįslių, Kryžiažodžių, Išminties, Sporto ir Linksmybių. 

plačiau
 
Integruotą pasaulio pažinimo ir lietuvių kalbos pamoką trečiokai praleido Sūdavos krašto muziejuje

Kovo 30 dieną 3 klasės mokiniai integruotą pasaulio pažinimo ir lietuvių kalbos pamoką praleido Sūdavos krašto muziejuje. Savo akimis palygino žmonių gyvenimo būdą, užsiėmimus bei laisvalaikį seniau ir dabar. 

plačiau
 
Pradinukų sėkmės „Kings“ olimpiadose

Klausučių skyriaus 2 klasės mokinė ANDRĖJA PAJAUJYTĖ, Sūdavos pagrindinės mokyklos 3 klasės mokinė ALICIJA BENDARAVIČIŪTĖ dalyvavo „Kings“ pasaulio pažinimo olimpiados kvalifikaciniame etape ir abi mokinės pateko į finalą, kuriame pasiekė pirmąjį žinių lygmenį savo amžiaus grupėje.

4 klasės mokinys GEDEMINAS TAMOŠAUSKAS dalyvavo matematikos olimpiados finaliniame etape ir pasiekė antrąjį žinių lygmenį.

 

plačiau
 
Laimė lydėjo piešinių konkurse „Kaukėtos Užgavėnės“

Klausučių skyriaus 2 klasės mokinė SOFIJA SAMUITYTĖ dalyvavo Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos organizuojamame respublikos bendrojo lavinimo įstaigų pradinių klasių mokinių virtualiame piešinių konkurse „Kaukėtos Užgavėnės“ ir 2 klasės grupėje tapo laureate.

plačiau
 
Pradinukų draugystė su „Gugeliukais“

Norėdami  paminėti ir darbais bei darbeliais įprasminti Pasaulinę Žemės dieną, pradinių klasių mokiniai kovo mėnesį vykdė projektą „Kelionė su Gugeliukais“.

Su visų klasių mokiniais skaitėme V. Aleksandravičiūtės  knygą „Gugeliukai“, aptarėme pagrindinio veikėjo Nuko nuotykius, džiaugsmus ir rūpesčius, iš plastilino lipdėme knygos veikėjus, jų darbą miške, laisvalaikį, suruošėme lipdinių  parodėlę, rinkome šiukšles apie mokyklą ir jas rūšiavome.

plačiau
 
Karjeros diena 9 ir 10 klasėse

Kovo 30 dieną 10 ir 9 klasių mokiniai dalyvavo susitikime su Kauno Karaliaus Mindaugo PRC darbuotoju ir studentais. Mokiniams buvo pristatytos mokymo programos, studijų trukmė, reikalavimai stojantiesiems. Studentai mokinius supažindino su paramediko specialybe. 
 

plačiau
 
1ir 2 kl. mokiniai dalyvavo edukacijoje „Knyga - praeities ir dabarties liudininkė“

Pirmos ir antros klasės mokiniai kovo paskutiniąją dieną vyko į V.Kudirkos muziejų, kur dalyvavo edukacijoje „Knyga - praeities ir dabarties liudininkė“. Mokiniai sužinojo kada atsirado raštas, kaip atrodė pirmosios knygos, kodėl senovėje didikai prirakindavo knygas prie lentynų, rašė žąsies plunksna.

plačiau
 
Projekto ,,Mokyklos eina. Žingsnių iššūkis 2022 m.” rezultatų skaičiavimas, mokinių apdovanojimas ir žygis su šiaurietiškomis lazdomis

Kovo 28 d. įvyko su #walk15 mobiliąja vaikščiojimo programa vykdomo projekto ,,Mokyklos eina. Žingsnių iššūkis 2022 m.” tarpinis rezultatų suskaičiavimas, mokinių apdovanojimas ir žygis su šiaurietiškojo ėjimo lazdomis.

plačiau
 
2021 m. Kalbų kengūros lyderių turas

Jau keletas metų iš eilės mokykla dalyvauja VKIF organizuojamuose projektuose. Turime ne tik padėkų už dalyvavimą, bet ir diplomų. Visada smagu, kai mokyklos mokiniai gauna pačius aukščiausius įvertinimus.

plačiau
 
Vanduo – gyvybės šaltinis

Kovo 22 d. visame pasaulyje minima Pasaulinė Vandens Diena. Šios dienos tikslas yra skatinti sąmoningą požiūrį į vandenį ir jo didžiulę svarbą kiekvienam iš mūsų. Kovo 16-23 d. nusprendėme paminėti Vandens dieną su 1-4 klasių mokiniais ir mišrios grupės vaikučiais.

plačiau
 
Trečiokės dalyvavo konferencijoje „Fizinė ir emocinė mokinio sveikata. Kaip ja rūpinamės ir ko dar turime išmokti?“

Kovo 22 d. 3 klasės mokinės Daniela Bruožytė ir Ugnė Šimkutė su mokytoja Alita Balčiūniene dalyvavo respublikinėje nuotolinėje pradinio ugdymo mokinių ir mokytojų konferencijoje „Fizinė ir emocinė mokinio sveikata. Kaip ja rūpinamės ir ko dar turime išmokti?”. Mergaitės skaitė pranešimą „Mokomės pažinti savo emocijas”.

plačiau
 
Karjeros diena Marijampolės PRC

Kovo 22 dieną 10 klasės mokiniai dalyvavo Marijampolės PRC karjeros dienose. Mums PRC patalpas, klases, dirbtuves, bendrabutį, laisvalaikio erdves aprodė statybos ir technikos skyriaus vedėja Vida Undzėnienė. Metodininkė mokiniams pristatė PRC profesijas, kiekvienas gavo po lankstinuką, pieštuką ir saldainį su centro logotipu. Dešimtokai dalyvavo dviejose profesijų edukacijose - transporto remontininko bei mechatronikos ir robotikos.

plačiau
 
Trečiokės dalyvavo nuotolinėje viktorinoje „Ką žinai apie Lietuvą ir jos gamtą?”

Kovo 15 d. Daniela ir Ieva dalyvavo nuotolinėje viktorinoje „Ką žinai apie Lietuvą ir jos gamtą?”. Organizatoriai Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazijos mokytojai.
Daniela Bruožytė III vietos laimėtoja.

plačiau
 
Sėkmė lydėjo vaikų piešinių konkurse „Esu saugus“

Šiemet Vilkaviškio rajono savivaldybės ikimokyklinio ugdymo įstaigų vaikai bei pradinių mokyklų mokiniai ir vėl buvo kviečiami dalyvauti vaikų piešinių konkurse „Esu saugus“, skirtame paminėti Tarptautinę civilinės saugos dieną. Pirmoji vieta atiteko Sūdavos pagrindinės mokyklos mišrios grupės priešmokyklinio ugdymo mokinei Emilijai Starkauskaitei, trečiąją vietą užėmė 4 kl. mokinė Lėja Gidilica.

plačiau
 
Integruota pamoka ,,Padovanokime paukščiams namus”

Minint  inkilų kėlimo šventės 100-uosius metus, puoselėjant šią gražią tradiciją, Vištyčio regioninio parko darbuotojai Živilė ir Vaidas 6 klasės mokiniams ir ,,Jauniesiems miško bičiuliams” padovanojo gražią pamoką. 

plačiau
 
Mano mažoj širdelėj - visa Lietuva

Kovo 10 d. pradinių klasių mokiniai vykdė įvairias veiklas, skirtas paminėti Kovo 11-ąją - Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną.
1-2 klasių mokiniai su mokytojomis dalyvavo Vinco Kudirkos muziejuje, edukacijoje „V.Kudirkos gyvenimo mozaika”, aplankė jo paminklą bei kapą. 
Trečiokai vykdė integruotų pamokų projektą „Mano mažoj širdelėj - visa Lietuva”. 
Ketvirtokai piešė piešinius, skirtus Kovo 11-osios paminėjimui, pristatė darbus - Lietuvos simbolis su Minecraft, žaidė Kahoot viktoriną.
Visi pradinukai draugiškai prisijungė prie Ukrainos palaikymo iniciatyvos „Vaikų laisvės apyrankė”.

 

plačiau