2021-2022 m.m. naujienos

Projekto ,,Mokyklos eina. Žingsnių iššūkis 2022 m.” rezultatų skaičiavimas, mokinių apdovanojimas ir žygis su šiaurietiškomis lazdomis

Kovo 28 d. įvyko su #walk15 mobiliąja vaikščiojimo programa vykdomo projekto ,,Mokyklos eina. Žingsnių iššūkis 2022 m.” tarpinis rezultatų suskaičiavimas, mokinių apdovanojimas ir žygis su šiaurietiškojo ėjimo lazdomis.
Projekto pradžia prasidėjo sausio 10 d. Pagrindinis tikslas – skatinti mokinių fizinį aktyvumą ir propoguoti sveiką gyvenseną. Iš pradžių projekte dalyvavo tik 4 pradinių klasių mokytojos , 16 mokinių ir 12 tėvų. Projekte dalyvauja 652 mokyklos. Mūsų mokykla buvo 570 vietoje. Nuo sausio 17 dienos į projektą prisijungė visi pradinių klasių mokiniai, aktyviau pradėjo jungtis 9, 6, 7, 5 klasių mokiniai ir jų auklėtojos.
Kovo 28 dienos rezultatas – 72 vieta. Projekte dalyvauja 120 dalyvių. Mokiniams pavyko į projektą įtraukti savo tėvus, senelius, giminaičius ir pažįstamus. Nueita – 26783622 žingsniai. Užauginti 98238 virtualūs medžiai.
Šie skaičiai keičiasi kiekvieną dieną. Projektas tęsis iki birželio 1 d. Mums puikiai sekasi! Tokiu tempu keliaudami tikiu, kad Sūdavos pagrindinės mokyklos vardą pamatysime pirmųjų 60 mokyklų sąraše. Tuomet galėtume džiaugtis papildomu organizatorių prizu. Verta pasistengti!
Kovo 28 d. mokiniai apdovanoti skirtukais, primenančiais apie vykdomą projektą, atšvaitais ir šeimų magnetukais. Išskirtinė dovana – #walk15 marškinėliai atiteko 1 klasės mokiniui Emiliui Šuliauskui. Šis mokinys į projektą sukvietė gausiausią komandą.
Žygį su šiaurietiškojo ėjimo lazdomis organizavo Vilkaviškio rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro darbuotojos Danguolė ir Edita. Džiaugiuosi, kad vaikščioti su šiaurietiškomis lazdomis prisijungė ir tėvelių.
Kitą savaitę mokyklos aplinkoje numatyta pasodinti medelių, kuriuos padovanos buvęs mūsų mokyklos mokinys, girininkas Tautvydas Grimaila.

 

Projekto organizatorė Alita Balčiūnienė