2021-2022 m.m. naujienos

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilkaviškio rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyresnioji tyrėja Vilija Grybauskienė

 

 
 

 
 

Apie multidimensinės šeimos terapijos projektą

Video - Šeimos istorija. Multidimensinė šeimos terapija (MDFT): pagalba per terapinius pokalbius

 

 

 
 

 

 

 

 

 
 
Nacionalinis kokybės ženklelis (NKŽ) už projektą „Games From Modern To Traditional “

Programos „eTwinning“ Nacionalinė paramos tarnyba informavo, kad pedagogėms Liudai Mikelaitienei ir Ingai Ažukienei  suteiktas Nacionalinis kokybės ženklelis (NKŽ) už projektą „Games From Modern To Traditional “.
Sveikiname.


 

plačiau
 
Edukaciniai užsiėmimai Vištyčio regioniniame parke

Birželio 20, 22 dienomis 5, 6, 7 klasių mokinai vyko į edukacinius užsiėmimus „Ką mums pasakoja Vištyčio vėjo malūnas?“, „Susipažinkime su mūsų krašto paukščiais ir medžiais“, vykusio Vištyčio regioninio parko Šilelio pažintiniame take.

plačiau
 
(Ne)atrastas Vilnius su Kultūros paso edukacijomis

Itin lietingą birželio 21-osios rytą 5-10 klasių mokiniai išvyko patyrinėti, naujai atrasti nematytas, nelankytas Vilniaus edukacines vietas, tinkamas apmokėti iš Kultūros paso lėšų. Pasidalinę į 3 amžiaus grupes, tyrinėjome neatrastas vietas. 

plačiau
 
Paskutinio skambučio šventė „Oskarų apdovanojimai”

Birželio 20 d. Sūdavos pagrindinėje mokykloje vyko 10 klasės, 7 laidos, paskutinio skambučio šventė „Oskarų apdovanojimai”. Kiekvienam aktoriui (dešimtokui) buvo įteikta nominacija už geriausiai atliktus vaidmenis filmuose, tokiuose kaip „Ratai”, „Greiti ir įsiutę”, „Diagnozė – paauglystė” ir kt.

plačiau
 
Integruota diena sveikatos labui „Sportuok, atrask, pažink“

Birželio 17 d. Sūdavos pagrindinės mokyklos 5-10 klasių bendruomenė kartu su tėvais nutarė suorganizuoti integruotą sportinę, pažintinę, kūrybinę dieną sveikatos labui „Sportuok, atrask, pažink“ Klausučių „Atgimimo“ parke.

plačiau
 
Vabzdžių viešbutis

Penktos klasės mokiniai per paskutinę Gamtos ir žmogaus dalyko pamoką vykdė projektą „Vabzdžių viešbutis“. Iš Kokybės krepšelio projekto lėšų mokyklai įsigijus tentą „Lietuvoje gyvenantys vabzdžiai“, sugalvojome mokyklos parko teritorijoje sukurti vabzdžių edukacinę aplinką.

plačiau
 
Vaikų vasaros poilsio dieninė stovykla „Sveika vasarėle-5“

Birželio 13-17 dienomis pradinių klasių mokinukams mokykloje vyko vaikų vasaros poilsio dieninė stovykla „Sveika vasarėle-5“. Stovyklautojai svečiavosi Vilkaviškio r. Nėries pagrindinėje mokykloje, Marijampolės knygyne, Multicentre, Klausučių seniūnijoje, vaikų dienos centre „Ateitis“, Vilkaviškio viešojoje bibliotekoje, keliavo traukiniu, dalyvavo edukacijose, viktorinoje, sportavo, žaidė parkuose.

plačiau
 
Naktis mokykloje „Nusileidus saulei”

Birželio 10 dieną Sūdavos pagrindinėje mokykloje 5-10 klasių mokiniams vyko ilgai visų lauktas renginys naktis mokykloje „Nusileidus saulei”. Mokiniai iki paryčių dalyvavo įvairiose veiklose. 

plačiau
 
Ketvirtokų išleistuvių šventinė pamoka

Birželio 9 d. 4 klasėje vyko ketvirtokų išleistuvių šventinė pamoka. Ketvirtokai parodė savo paruoštus šventinius namų darbus. Mokiniams ir tėveliams buvo įteiktos padėkos ir nominacijos už keturių metų nuopelnus.

plačiau
 
Trečiokų dėlionių turas

Saulėtą ketvirtadienio popietę visi trečiokai buvo pakviesti dalyvauti „Dėlionių ture“, kuriame buvo išbandyta jų kantrybė, dėmesys, užsispyrimas ir tikslo siekimas.

plačiau
 
Ką duodi kitiems, tą gauni pats

Besibaigiant mokslo metams psichologė mūsų mokyklos antrokėliams ir trečiokėliams pravedė užsiėmimą apie draugystę. Vaikai plačiau panagrinėjo bendrystės temą, pasigilino į tai, ar mums reikalingi kiti žmonės ir ar galėtume gyventi vieni.

plačiau
 
Edukacinė pamokėlė „Mano saugios atostogos“

1-3 klasės mokiniams vyko edukacinė pamokėlė „Mano saugios atostogos“ kurią vedė visuomenės sveikatos specialistė. Ugdytiniai žiūrėjo ir aptarė nuotaikingą Civilinės saugos departamento parengtą ir Švietimo mokslo ministerijos patvirtintą mokomąjį filmuką „Saugus elgesys vandenyje“.

plačiau
 
Saugiai ir sveikai pasitikime vasarą

Birželio 8 d. 1, 2, 3 ir 5 klasių mokiniai dalyvavo Klausučių seniūnijos organizuotame renginyje ,,Saugiai ir sveikai pasitikime vasarą“. Mokiniai turėjo daug klausimų ir mielai bendravo su Vilkaviškio r. savivaldybės visuomenės sveikatos biuro, Vilkaviškio priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos, Marijampolės apskrities VPK, Vilkaviškio Komisariato darbuotojais.

plačiau
 
Būrelio „Netradicinis fizinis aktyvumas-judrieji žaidimai“ žygis

Birželio 8 d. būrelio „Netradicinis fizinis aktyvumas-judrieji žaidimai“ nariai, 3-4 klasių mokiniai su mokytojomis N.Kušliene ir R.Kiškėniene, vyko į Vištyčio regioninį parką, kur vykdė programą „Pažintinis žygis“ kitoje edukacinėje veikloje. 

plačiau
 
Pradinukų ekskursija į Druskininkus

Birželio 6 d. visi pradinių klasių mokiniai su mokytojomis ir dalimi tėvų vyko į Druskininkus, kur dalyvavo edukacinėje programoje, kuri buvo apmokėta Kultūros paso lėšomis ,,Sūri pamoka“.
Mokiniai skulptoriaus T. Česnulio dirbtuvėse gamino savo meno kūrinius iš druskos, aplankė kultūros ir poilsio parką.

plačiau
 
Mokytojų stažuotė Šiaulių r. Dubysos Aukštupio mokykloje

„Išgelbėti pasauliui užtenka, kad kiekvienas, nors ir visiškai mažas, išdrįstų pradėti“ – teigė B. Ferrero.

Vykdydami Kokybės krepšelio projektą, birželio 6-ąją  mokytojų metodinė grupė vyko stažuotis į Šiaulių r. Dubysos Aukštupio mokyklą. 

plačiau