Naujienos

Pradinių klasių mokinių konferencija „ATRASK, PAŽINK, MĄSTYK, KURK!“

Gruodžio 8 d. nuotoliniu būdu vyko respublikinė pradinių klasių mokinių konferencija „ATRASK, PAŽINK, MĄSTYK, KURK!“. 4 klasės mokinės dalyvavo konferencijoje ir visiems renginio dalyviams atskleidė neformalaus ugdymo būrelio ,,Jaunasis tyrėjas“ veiklas. 
 

plačiau
 
Respublikinė 1–4 klasių mokinių konferencija ,,Tai įdomu!“

Gruodžio 7 dieną 3 ir 4 klasės mokiniai dalyvavo respublikinėje bendrojo ugdymo mokyklų pradinių (1–4) klasių mokinių konferencijoje „Tai įdomu!“. Jos metu ugdėsi gabių mokinių tiriamojo darbo, kritinio mąstymo gebėjimai ir išvadų formulavimo įgūdžiai.

 

plačiau
 
Laiškas Kalėdų Seniui į Vokietiją

Šių metų gruodžio mėnesį trečios klasės mokiniai per anglų kalbos pamoką rašė kalėdinį laišką tema ,,Laiškas Kalėdų Seniui į Vokietiją“. Pamokos tikslas – mokyti mokinius rašyti laiškus anglų kalba ir ugdyti socialinius įgūdžius: užrašyti ant voko adresą, išsiųsti laiškus.

plačiau
 
Kvadrato varžybose iškovota II vieta

2-4 klasių mokiniai gruodžio 6 d. dalyvavo Vilkaviškio r. savivaldybės mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų kvadrato varžybose ir iškovojo II-ąją vietą.

plačiau
 
Knygos „Laimės prekeivis“ įkvėptos vaikų veiklos

Naujoms knygoms atkeliavus į biblioteką, nusprendėme su viena iš jų susipažinti plačiau. Tai D. Call „Laimės prekeivis“. Knygos patrauklumą lemia ne tik pasakojama istorija, bet ir originalios gausios iliustracijos, vaizduojančios veikėjus.
 

plačiau
 
Integruota muzikos – pasaulio pažinimo pamoka ,,Muzika ir mada“

Gruodžio 2 d. mokytojos Rasa Slabodienė ir Gitana Mačienė  trečiokams organizavo integruotas muzikos ir pasaulio pažinimo pamokas ,,Muzika ir mada“. Tai dviejų pamokų ciklas, kuriame labai tvirtai susipynė muzika ir pasaulio pažinimas.

plačiau
 
„Muzikos instrumentų dirbtuvės“

Gruodžio 2 d. antroje klasėje vyko integruota muzikos, dailės ir technologijų pamoka „Muzikos instrumentų dirbtuvės“. 

plačiau
 
Laimės – į biblioteką

Antros klasės mokinukai svečiavosi mokyklos bibliotekoje, kur vyko integruota lietuvių kalbos, dailės ir technologijų veikla „Ar galime nusipirkti laimę?“.

plačiau
 
Prizinės vietos kvadrato varžybose

Lapkričio 29 d. Pilviškių ,,Santakos“ gimnazijoje vyko Vilkaviškio r. mokyklų savivaldybės žaidynių kaimo vietovių mergaičių ir berniukų kvadrato varžybos. Mūsų mokyklos komandos iškovojo prizines vietas. 

plačiau
 
Dainų festivalis „Laisvės kelias“

Lapkričio 24 dieną Druskininkų „Atgimimo“ mokykloje vyko tradicinis partizanų dainų festivalis „Laisvės kelias“, kuriame dalyvavo ir mūsų mokyklos mokinės su muzikos mokytoja Rasa Slabodiene. 

plačiau