Naujienos

Svečių dovana mokyklos mažiesiems

Kovo 21 d. Vilkaviškio rajono Sūdavos pagrindinės mokyklos Klausučių skyriaus vaikučius aplankė Klausučių bendruomenės pirmininkas Ramūnas Puodžiūnas, seniūnė Judita Skystimienė ir seniūnijos darbuotojai. Padovanojo nuostabų inkilėlį.
 

plačiau
 
Pasaulinė Žemės diena

Kasmet kovo 20 d. minima Pasaulinė Žemės diena. Šią dieną pas mus atkeliauja astronominis pavasaris. Įvairiomis veiklomis minėjome mokykloje šią dieną.

plačiau
 
Pažintis su Kybartais

Netoli nuo Sūdavos esančiame Kybartų pasienio miestelyje yra nemažai jaunam žmogui patrauklių objektų bei lankytinų vietų. Todėl kovo 17 dieną mūsų mokyklos 5–6 klasių mokiniai ir lankėsi Kybartuose. 
 

plačiau
 
Rajoniniai lietuvių kalbos ir literatūros konkursai

Jau daug metų sausio – kovo mėnesiais vyksta rajoniniai Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados, Jaunųjų filologų konkurso, Meninio skaitymo konkurso, Epistolinio rašinio konkurso turai. Šiemet mūsų mokyklos moksleiviai garbingai atstovavo mokyklai visuose minėtuose konkursuose.

 

plačiau
 
Edukacinė išvyka „Neatrastas Alytus“

Šį kartą edukacinė išvyka vyko visiškai netikėta kryptim – į Alytų – Dzūkijos sostinę. Keliautojai 7-10 klasių mokiniai ir jų auklėtojos. Alytuje laukė net kelios edukacijos, Alytaus miesto teatro monospektaklis „SEEN“.

plačiau
 
,,Švarus vaikas - auga sveikas“

Higieninis ugdymas yra būtinas visapusiškam vaiko vystymuisi, sveikatos palaikymui ir stiprinimui. Vyko įvairios pamokos, praktiniai užsiėmimai temomis ,,Mano švarios rankytės“, ,,Švarus vaikas - auga sveikas“, bei ,,Švarūs dantukai - sveiki dantukai“.

plačiau
 
,,Sveika mityba - sveika ateitis“

Mokykloje skyrėme didesnį dėmesį sveikos mitybos ugdymui: buvo pagaminti stendai apie sveiką mitybą, dalinami sveikos mitybos lankstinukai, vyko pokalbiai - diskusijos.
 

plačiau
 
Kovo 15 d. – Lietuvos žydų gelbėtojų diena

Lietuvių kalbos ir literatūros pamokų metu 5-7 klasių mokiniai prisiminė istorines aplinkybes, kas yra holokaustas, diskutavome apie žmones, kurie aukojo savo gyvybes, kad išgelbėtų kuo daugiau žydų. 

plačiau
 
Protmūšiai Profesijų labirintuose

Vasario ir kovo mėn. 5-10 klasių mokiniai buvo kviečiami dalyvauti protmūšiuose apie profesijas. Patys aktyviausi dalyviai buvo 6, 7 ir 8 klasių mokiniai. 
 

plačiau
 
Pi diena mokykloje

Pi diena (angl. Pi Day) – neoficiali kasmetinė šventė, skirta matematinei konstantai pi paminėti.  7 ir 8 klasių mokiniai ir jų auklėtojos vykdo eTwinnig projektą „Inspired By Geometry“. Viena iš kovo mėnesio veiklų buvo Pi dienos šventė. 

plačiau