2022-2023 m.m. naujienos

Edukacinė išvyka „Neatrastas Alytus“

Šį kartą edukacinė išvyka vyko visiškai netikėta kryptim – į Alytų – Dzūkijos sostinę. Keliautojai 7-10 klasių mokiniai ir jų auklėtojos. Alytuje laukė net kelios edukacijos, Alytaus miesto teatro monospektaklis „SEEN“.

plačiau
 
,,Švarus vaikas - auga sveikas“

Higieninis ugdymas yra būtinas visapusiškam vaiko vystymuisi, sveikatos palaikymui ir stiprinimui. Vyko įvairios pamokos, praktiniai užsiėmimai temomis ,,Mano švarios rankytės“, ,,Švarus vaikas - auga sveikas“, bei ,,Švarūs dantukai - sveiki dantukai“.

plačiau
 
,,Sveika mityba - sveika ateitis“

Mokykloje skyrėme didesnį dėmesį sveikos mitybos ugdymui: buvo pagaminti stendai apie sveiką mitybą, dalinami sveikos mitybos lankstinukai, vyko pokalbiai - diskusijos.
 

plačiau
 
Kovo 15 d. – Lietuvos žydų gelbėtojų diena

Lietuvių kalbos ir literatūros pamokų metu 5-7 klasių mokiniai prisiminė istorines aplinkybes, kas yra holokaustas, diskutavome apie žmones, kurie aukojo savo gyvybes, kad išgelbėtų kuo daugiau žydų. 

plačiau
 
Protmūšiai Profesijų labirintuose

Vasario ir kovo mėn. 5-10 klasių mokiniai buvo kviečiami dalyvauti protmūšiuose apie profesijas. Patys aktyviausi dalyviai buvo 6, 7 ir 8 klasių mokiniai. 
 

plačiau
 
Pi diena mokykloje

Pi diena (angl. Pi Day) – neoficiali kasmetinė šventė, skirta matematinei konstantai pi paminėti.  7 ir 8 klasių mokiniai ir jų auklėtojos vykdo eTwinnig projektą „Inspired By Geometry“. Viena iš kovo mėnesio veiklų buvo Pi dienos šventė. 

plačiau
 
Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimas

Visą savaitę mokykloje vyko netradiciniai kovo 11-osios renginiai.

Kovo 10 d. mokykloje vyko kovo 11-osios – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos šventinis minėjimas „Dainuoju Lietuvą“. 

plačiau
 
Kovo 10 – Tarptautinė SEU diena

Šią dieną mokykloje pirmą kartą buvo paminėta Tarptautinė socialinio emocinio ugdymo diena. Mokiniai, mokytojai buvo kviečiami sukurti bendrystės jausmą – kartu išgerti arbatos ir dalyvauti diskusijoje „Mano sėkmės istorija“ 
 

plačiau
 
Projektas ,,Paukščiai sugrįžta“

Pradinių klasių mokiniai kovo 10 d. įvairiomis veiklomis paminėjo 40-ties paukščių sugrįžimo dieną. Pradinukai dalyvavo viktorinoje ,,Paukščių diena“, tapė, gamino erdvines paukščių figūrėles 

plačiau
 
,,Mokonomika-2023"

Kovo 9 d. 4 klasės mokiniai dalyvavo didžiausioje nuotolinėje pamokoje ,,Mokonomika-2023". Pagal amžių grupę jungėmės į Atradėjų klasę. 
 

plačiau