2022-2023 m.m. naujienos

Tolerancijos diena darželyje

2022 m. lapkričio 16 d. mokyklos Klausučių skyriaus darželis paminėjo Tolerancijos dieną. Mažieji vykdė įvairias veiklas, žiūrėjo edukacinius filmukus, aiškinosi, ką reiškia būti tolerantiškam.

plačiau
 
Dešimtos klasės mokinių apsilankymas MPRC Vilkaviškio skyriuje

10 kl. mokiniai buvo pakviesti į  Marijampolės PRC Vilkaviškio skyrių. Moksleiviai susipažino su centre rengiamomis profesijomis, galimybėmis dalyvauti „Erasmus+“ mobilumo projektuose ir praktinį mokymą atlikti ES šalyse. 

plačiau
 
Iliustratoriaus D.Šukio edukacija ,,Raganos katinas“

Lapkričio 10 d. pradinukus aplankė vaikiškų knygų rašytojas – iliustratorius Dainius Šukys. Jis pravedė naujausią savo edukaciją ,,Raganos katinas“. 

plačiau
 
Edukacija su kultūros pasu „Per marias vandens ieškoti“

Spalio 28 d. 10 kl. mokiniai vyko susipažinti su Birštonu. Aplankėme Birštono apžvalgos bokštą, Vytauto kalną, „Pramogų kalną“ bei dalyvavome Didžiųjų Nemuno kilpų regioninio parko edukacijoje „Per marias vandens ieškoti“. 

plačiau
 
Kuriame Helovyno tradicijas

Spalio 28 dieną pradinių klasių mokinukai į mokyklą sugužėjo pasipuošę Helovyno kaukėmis. Šią dieną klasėse vyko įvairios veiklos, siejamos su neseniai į mūsų kultūrą atėjusia Helovyno švente.

plačiau
 
Festivalis „Supinkime dainų ir šokių pynę“

Spalio 27 d. 4 klasės mokiniai garbingai atstovavo mokyklai festivalyje „Supinkime dainų ir šokių pynę“. Ketvirtokai atliko lietuvių liaudies dainą „Pas močiutę augau“, grojo mokyklinėmis dūdelėmis. 

plačiau
 
Akcija „Uždekime Vėlinių žvakelę“

Artėjant Šv. Vėlinių dienai 2-3 klasių mokinukai organizavo akciją „Uždekime Vėlinių žvakelę“. Apsirūpinę maišiukais lapams rinkti bei atminimo žvakutėmis vykome į Didvyžių kapines. 

plačiau
 
Sėkmė lydėjo viktorinoje „Daug žinosi – su pavojumi susidorosi“

Mūsų mokyklos komanda „Sūdaviečiai“ viktorinoje „Daug žinosi – su pavojumi susidorosi“ pasirodė geriausiai – laimėjo I - ąją vietą. Penki aštuntokai: Karina, Airidas, Justas, Mantas ir Kostas, buvo greičiausi ir gudriausi iš septynių komandų.

plačiau
 
Naujos knygos bibliotekoje

Šį rudenį, kaip ir kiekvienais metais, mokyklos bibliotekos fondai pasipildė naujomis knygomis. Jų gavome net 42. Šie leidiniai turėtų sudominti ir pirmoką, ir jau beveik suaugusiu tapusį dešimtoką. 
 

plačiau
 
„Nepatogaus kino klasės“ edukacija

Spalio 21, 26 dienomis 8-10 klasių mokiniai dalyvavo „Nepatogaus kino klasės“ edukacijoje. Žiūrėjome filmą „Istorijos iš dušo“, kuris yra iš programos „Filmai, padedantys augti“.

plačiau