Naujienos

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimas

Visą savaitę mokykloje vyko netradiciniai kovo 11-osios renginiai.

Kovo 10 d. mokykloje vyko kovo 11-osios – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos šventinis minėjimas „Dainuoju Lietuvą“. 

plačiau
 
Kovo 10 – Tarptautinė SEU diena

Šią dieną mokykloje pirmą kartą buvo paminėta Tarptautinė socialinio emocinio ugdymo diena. Mokiniai, mokytojai buvo kviečiami sukurti bendrystės jausmą – kartu išgerti arbatos ir dalyvauti diskusijoje „Mano sėkmės istorija“ 
 

plačiau
 
Projektas ,,Paukščiai sugrįžta“

Pradinių klasių mokiniai kovo 10 d. įvairiomis veiklomis paminėjo 40-ties paukščių sugrįžimo dieną. Pradinukai dalyvavo viktorinoje ,,Paukščių diena“, tapė, gamino erdvines paukščių figūrėles 

plačiau
 
,,Mokonomika-2023"

Kovo 9 d. 4 klasės mokiniai dalyvavo didžiausioje nuotolinėje pamokoje ,,Mokonomika-2023". Pagal amžių grupę jungėmės į Atradėjų klasę. 
 

plačiau
 
Ugdymo karjeros pamokos pradinėse klasėse

Pradinukai per ugdymo karjeros pamokas stengėsi pažinti save, reiškė ir piešė savo emocijas, kalbėjo, kodėl svarbus kiekvienas darbas. Bendradarbiaujant su pradinių klasių mokytojomis vaikai piešė savo svajonių profesiją.

 

plačiau
 
Integruotos pamokos ketvirtoje klasėje

Kovo 8 d. 4 klasėje su mokytojomis Alita Balčiūniene bei Deimante Paršaitiene vyko integruotos anglų kalbos ir matematikos pamokos ,,Apsipirkimas Anglijos daržovių parduotuvėje“. 
 

plačiau
 
Kaziuko mugė

Kovo 6 dieną Sūdavos pagrindinės mokyklos pradinukai džiaugėsi Kaziuko mugės šurmuliu. Mugės prekystaliai linko nuo įvairių rankdarbių ir skanumynų...
Dėkojame visiems prekeiviams, pirkėjams ir tėveliams padėjėjams.

plačiau
 
Saugesnio interneto diena

Saugesnio interneto dienos tikslas buvo atkreipti dėmesį į aktualius skaitmeninius iššūkius, skatinti saugesnį naudojimąsi internetu ir skaitmeninėmis technologijomis. Šių metų akcijos šūkis - Kurkime geresnį internetą kartu!

plačiau
 
,,Žiemą slypintys pavojai“

Svarbu nepamiršti, kad žiemą tyko daug pavojų. Todėl buvo organizuojamos pamokos ,,Žiemą slypintys pavojai“. 

plačiau
 
PRANEŠIMAS MOKYKLOS BENDRUOMENEI

Mūsų bendruomenėje skaudus įvykis – vasario 20 dieną mirė 8 klasės mokinė Greta Grupkaitytė. Ši netektis prislėgė ir nuliūdino visą mokyklos bendruomenę – mokinius, jų tėvus, mokytojus.
Giliai užjaučiame Gretos Grupkaitytės šeimą ir jos draugus.
Primename, kad mokyklos svetainėje rasite informaciją, apie nemokamus psichologinės pagalbos telefonus ir kitas artimiausias paramos tarnybas, į kurias galima kreiptis dėl kilusių išgyvenimų.

 

plačiau