2022-2023 m.m. naujienos

Mokinius lydi sėkmė kroso varžybose

Balandžio 20 d. mūsų mokyklos komanda dalyvavo Vilkaviškio rajono savivaldybės mokyklų žaidynių kroso estafečių varžybose ir iškovojo 3-iąją vietą. Dėkojame komandos nariams, kurie atidavė visas jėgas, palaikė vieni kitus ir bendromis pastangomis iškovojo 3 vietą. Sveikiname šią sportišką komandą ir linkime sėkmės atstovaujant mūsų mokyklai.

Balandžio 24 d. mūsų mokyklos bėgikai dalyvavo bendrojo lavinimo mokyklų pavasario kroso varžybose, skirtose trenerio Vaclovo Miliausko taurei laimėti. Mokyklos komanda garbingai iškovojo II-ąją vietą. Geriausią rezultatą pasiekė Neda Čapskytė, kuri 1500 m distanciją įveikė pirma. 2000 m distancijoje Tomas Čapskis buvo trečias. Nedaug nuo trečios vietos atsiliko Gedeminas Tamošauskas, kuris 1000 m distanciją įveikė ketvirtas. Paula Romanovaitė 1500 m bėgime taip pat buvo ketvirta.