2018-2019 m.m kronika

Atviruko-laiško konkursas "Patarimai draugui - kodėl verta gyventi"

Iš nemažos šūsnies išsiųstų mūsų mokyklos mokinių atvirukų apdovanotas originaliausias ir kūrybiškiausias Miglės Kolčinaitės piešinys. 

Sveikiname Miglę!

plačiau
 
Mokykla dalyvauja projekte „Pažink valstybę“

Ugdymo plėtotės centras drauge su Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijos Valstybės pažinimo centru ir kitais partneriais įgyvendina projektą „Pažink valstybę“. Projekto tikslas – supažindinti mokinius su įvairiomis Lietuvos viešojo gyvenimo sritimis, aptarti aktualias nacionalines ir regionines problemas, apsvarstyti jų sprendimo būdus.

plačiau
 
Projektas "Duonos kelias"

Spalio 22 – 26 d. Sūdavos pagrindinėje mokykloje pradinėse klasėse vyko projektas „Duonos kelias“. Pagrindinis projekto tikslas buvo supažindinti vaikus su duonos keliu nuo lauko iki stalo ir padėti pažinti lietuvių liaudies papročius ir tradicijas.  Į projektą buvo įtrauktos ir mokinių šeimos.

plačiau
 
Spalvotos dailės ir matematikos pamokos 1 klasėje

Spalio 10 d. pirmoje klasėje vyko integruotos dailės ir matematikos pamokos.

plačiau
 
Individualios raiškos kūrybinės dirbtuvės "Mano minties potėpiai"

Spalio 25 d. 1 klasės mokinė Lėja Gidilica dalyvavo Vilkaviškio rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų pradinių klasių individualios raiškos kūrybinėse dirbtuvėse „Mano minties potėpiai“ ir 1-2 klasių grupėje užėmė I vietą.

 

plačiau
 
Kostiumų diena

Spalio 26 dieną mokykloje vyko jau tradicija tapusi Kostiumų diena. Jos metu mokiniai į mokyklą atėjo su baisiomis ar linksmomis kaukėmis - kostiumais, įsikūnijo į įvairius personažus.

plačiau
 
Mokykloje vėl startuoja Erasmus+

Labai džiaugiamės gavę finansavimą net dviem Erasmus+ projektams 2018-2020m. „Cultural Heritage Journey With Models“  ir „Rediscovering the past by walking in the future“. Spalio 25 d. įvyko pirmas projekto dalyvių tėvų susitikimas su projekto vadovėmis.

plačiau
 
4 klasės mokinių projektas "Ilgas ir įdomus mano moliūgo gyvenimas"

Projektas pradėtas vykdyti dar trečioje klasėje. Pavasarį pasėjome iš sėklų moliūgus, parsinešėm daigelius į namus, visą vasarą auginom, laistėm, prižiūrėjom ir rudenį išaugintus moliūgus atsinešėme į mokyklą.

plačiau
 
Spalis trečiokams - „Raganos Lilės" mėnuo

Visą spalio mėnesį trečios klasės mokiniai skaitė Knister kūrinių apie raganą Lilę serijos knygas.Mokiniai už knygas atsiskaitydavo savaitės pabaigoje. Spalio paskutinį  ketvirtadienį,25 dieną, klasėje vyko Raganų puota. Visi trečiokai persirengė raganomis ir raganiais.  Godai Katkevičiūtei teko Hario Poterio vaidmuo, mat ji skaitė šios serijos knygas.

plačiau
 
Projektas ,,Diabetas kaip tyli epidemija – programa skirta kovai su diabetu pasienio teritorijoje“

Spalio 23 dieną mūsų mokykloje buvo vykdomas projektas ,,Diabetas kaip tyli epidemija“. Projekto tikslas – skleisti žinias apie sveiką gyvenimo būdą, tinkamą mitybą bei fizinį aktyvumą. Šį projektą vykdo VšĮ Vilkaviškio ligoninė ir 4 rajono mokyklos, tame tarpe ir mūsų mokykla. 

plačiau