Naujienos

Rankų higiena

Sveikata prasideda nuo rankų švaros, nes dėl netinkamai plaunamų rankyčių galima susirgti bakterinėmis, virusinėmis žarnyno infekcijomis, virusinėmis kvėpavimo organų, kirmėlinėmis ir kitomis ligomis. Todėl ir pamokėlė lapkričio 19 d. prasidėjo nuo asmens higienos patikros. 

plačiau
 
Lapkritis – įspūdžių kupinas mėnuo

Sugrįžę po atostogų, pailsėję, su ikimokyklinukų ir priešmokyklinukų mišrios grupės ugdytiniais kibome darbuotis - mokslus vykdėme kitose edukacinėse erdvėse.

plačiau
 
Tolerancijos diena

Lapkričio 16 diena yra tarptautinė Tolerancijos diena. Šių metų tolerancijos simbolis –RAKTAS, tikslas – IŠ ŠIRDIES Į ŠIRDĮ!

plačiau
 
Sveikatos ugdymas

Lapkričio mėn 14 d. visuomenės sveikatos specialistė skaitė paskaitėles ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupėje. 

plačiau
 
Projekto „Pažink valstybę“ veiklos

Aštuntokai, toliau vykdydami projektą „Pažink valstybę“, apsilankė Vilkaviškio rajono savivaldybėje.

plačiau
 

Vilkaviškio rajono savivaldybės kaimo vietovių mokyklų žaidynių berniukų kvadrato varžybose iškovota 2 vieta.

Sveikiname mokinius ir jų mokytoją Rūtą Kiškėnienę!

 

 
 
Išvyka į Lietuvos banką

Sūdavos pagrindinės mokyklos mokiniai lankėsi Kaune Lietuvos banko atvirų durų dienos renginiuose.

plačiau
 
Atviruko-laiško konkursas "Patarimai draugui - kodėl verta gyventi"

Iš nemažos šūsnies išsiųstų mūsų mokyklos mokinių atvirukų apdovanotas originaliausias ir kūrybiškiausias Miglės Kolčinaitės piešinys. 

Sveikiname Miglę!

plačiau
 
Mokykla dalyvauja projekte „Pažink valstybę“

Ugdymo plėtotės centras drauge su Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijos Valstybės pažinimo centru ir kitais partneriais įgyvendina projektą „Pažink valstybę“. Projekto tikslas – supažindinti mokinius su įvairiomis Lietuvos viešojo gyvenimo sritimis, aptarti aktualias nacionalines ir regionines problemas, apsvarstyti jų sprendimo būdus.

plačiau
 
Projektas "Duonos kelias"

Spalio 22 – 26 d. Sūdavos pagrindinėje mokykloje pradinėse klasėse vyko projektas „Duonos kelias“. Pagrindinis projekto tikslas buvo supažindinti vaikus su duonos keliu nuo lauko iki stalo ir padėti pažinti lietuvių liaudies papročius ir tradicijas.  Į projektą buvo įtrauktos ir mokinių šeimos.

plačiau