2018-2019 m.m kronika

Pilietiškumo pagrindų pamoka teisme

Devintokams ir dešimtokams balandžio antrosios pamokos prasidėjo Marijampolės apylinkės teismo Vilkaviškio rūmuose. Mokiniai nenusikalto, tiesiog jiems vyko  pilietiškumo pagrindų pamoka netradicinėje erdvėje. 

plačiau
 
,,Šimtmečio gudrutis“

4 mūsų mokyklos šeštos klasės mokiniai dalyvavo Alvito mokykloje - daugiafunkciniame centre vykusiame konkurse ,,Šimtmečio gudrutis“. 

plačiau
 
Instrumentinės muzikos festivalis ,,Muzikos mozaika" Gražiškių gimnazijoje

Kovo 29 d. 4 klasės mokiniai su muzikos mokytoja Rasa Slabodiene Gražiškių gimnazijoje dalyvavo instrumentinės muzikos festivalyje ,,Muzikos mozaika", kuriame pelnė ,,Sudėtingiausias kūrinys" nominaciją. Pasidžiaukime kartu! 

plačiau
 
Priešmokyklinukų edukacinė pamoka ,,Pasiruoškime Velykoms"

Ketvirtos klasės mokytojos bendradarbiavimas su būsimaisiais savo mokinukais –pirmokėliais- vyksta ištisus metus. Šį kartą netradicinė pamoka ,,Pasiruoškime Velykoms” vyko Vilkaviškyje, įsikūrusioje “Menų mokyklėlėje”. 

plačiau
 

 
 
Skaitymo savaitė

Kovo 18-22d. vyko tradicinė Skaitymo savaitė

Pradinių klasių mokiniai kiekvienais metais sulaukia kvietimo dalyvauti Skaitymo savaitėje.

 

plačiau
 
Paukščiai sugrįžta namo....

Vėl pakvipo pavasariu. Išskridę paukščiai grįžta į gimtąsias vietas. Mūsų mokyklos mokiniai laukia paukštelių giesmininkų, prisimindami 40 – ties paukščių dieną.

plačiau
 
Akcija ,,Nenurašyk, o palaikyk"

Kovo 21 d. minima Pasaulinė Dauno sindromo diena. Sūdavos mokyklos bendruomenė prisijungė prie Žmonių su Dauno sindromu ir jų globėjų asociacijos organizuojamos socialinės akcijos #NenurašykoPalaikyk, skirtos išreikšti paramą šiai jautriai visuomenės grupei, mažinti visuomenėje nusistovėjusią atskirtį bei formuoti sveiką požiūrį į žmones su šia negalia

plačiau
 
Kovo keturioliktoji – tarptautinė skaičiaus Π diena

Pirmą kartą kovo 14-oji mokykloje paskelbta Π diena. Dirbdami grupėse, mokiniai lavino savo loginį mąstymą, tobulino matematinių veiksmų atlikimo įgūdžius, pakartojo formules, kuriose yra skaičius Π.  

plačiau
 
Apdovanojimai "Sūdavos dešimtokas"

Kovo viduryje mokykloje buvo švenčiamas dešimtokų šimtadienis. Tai buvo ženklas visiems, kad iki mokslų metų pabaigos liko tik 100 dienų. Devintokai mažuosius mokyklos abiturientus pakvietė į apdovanojimus „Sūdavos dešimtokas“

plačiau