Naujienos

Informacija apie koronavirusą

Atkreipiame dėmesį į Sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijas žmonėms, kurie neseniai grįžo iš šalių, kur nustatytas koronaviruso protrūkis.

Plačiau apie koronavirusą skaityti čia

 
 
Kompleksinių paslaugų šeimai teikimas Vilkaviškio rajono 2020 II ketvirčio savivaldybėse veiklos planas

Kompleksinių paslaugų šeimai teikimas Vilkaviškio rajono 2020 II ketvirčio savivaldybėse veiklos planas

plačiau
 
Informacija mokinių tėvams

 

 Kviečiame dalyvauti Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento vykdomoje 1-12 kl. mokinių tėvų apklausoje, kurios tikslas – įvertinti tėvų vaidmenį ir poreikius, apsaugant vaikus nuo psichoaktyviųjų medžiagų (alkoholio, tabako, narkotikų ir kt.) vartojimo. Apklausa yra anoniminė.

http://ntakd.lrv.lt/lt/apklausos/tevu-apklausa

 
 
Respublikinė pradinių klasių mokinių konferencija ,,Įdomiosios pamokos"

Vasario 27d. 1 klasės mokiniai Ugnius,Emilis Justas, Ieva ir 2 klasės mokiniai Lukas, Austėja dalyvavo Marijampolės sav. Želsvos pagrindinėje mokykloje,kur vyko konferencija ,,Įdomiosios pamokos".
 

plačiau
 
Penktokų mokinių - tėvų - auklėtojos bendravimas kitoje edukacinėje erdvėje

Vasario 26 dieną 5 klasės auklėtoja  Liuda  savo mokinių tėvelius kvietė į muziejų, kuriame vyko edukacinė veikla ,,Vilkaviškis: Laisvės vėjo greitis 30M/s".

plačiau
 
Kvietimas naudotis nauja svetaine

Kviečiame naudotis  įspūdinga anglų kalbos mokymosi svetaine
https://anglucentras.lt/
Svetainėje rasite 60 nemokamų patarimų kaip išmokti anglų kalbą, kursų internetu bei mokymosi knygų TOP apžvalgą, daug straipsnių, medžiagos, t.t.
 

plačiau
 
Padėkos iš konkurso ,,Mano dailus raštas puošia Lietuvos vardą"

Vasario 25 d. mokykloje 1 ir 2 klasių mokiniai  Ugnius ir Gedeminas sulaukė padėkų iš rajoninio dailyraščio konkurso „Mano dailus raštas puošia Lietuvos vardą“. 

Sveikiname mokinius. 

plačiau
 
Užgavėnės

Vasario 25 d. Užgavėnių šurmulys pradinėse klasėse vyko kiek kitaip nei praėjusiais metais - neskambėjo ,,Žiema, žiema bėk iš kiemo!"

plačiau
 
Pradinių klasių mokytojos dalijasi gerąja darbo patirtimi

Pradinių klasių mokytojos Alita Balčiūnienė ir Neringa Kušlienė vasario 19 d. dalyvavo respublikinėje teorinėje-praktinėje konferencijoje ,,Aktyvi mokyklos bendruomenė - saugi, sėkminga mokykla", kurioje skaitė pranešimus ir  dalinosi gerąja darbo patirtimi.

plačiau
 
Konferencijoje EFEKT 2020 Vilniuje
Šių dienų švietimo sistema susiduria su skirtingais iššūkiais. Kyla daugybė klausimų, kaip išugdyti XXI amžiui reikalingų kompetencijų turintį jauną žmogų, kaip paruošti jaunuolius aktyviai įsitraukti į visuomenėje vykstančius procesus, kaip juos įtraukti į darbo rinką bei motyvuoti kurti Lietuvai.
Mūsų mokyklos mokytoja L. Mikelaitienė ir 8 kl. mokinė Austėja Mikelaitytė 2020-02-18 d. dalyvavo LJA organizuotoje mokytojų konferencijoje EFEKT 2020 Vilniuje, kurioje buvo tikrai turininga programa su geriausiais pranešėjais. 
plačiau