Naujienos

Penktokų mokinių - tėvų - auklėtojos bendravimas kitoje edukacinėje erdvėje

Vasario 26 dieną 5 klasės auklėtoja  Liuda  savo mokinių tėvelius kvietė į muziejų, kuriame vyko edukacinė veikla ,,Vilkaviškis: Laisvės vėjo greitis 30M/s".

plačiau
 
Kvietimas naudotis nauja svetaine

Kviečiame naudotis  įspūdinga anglų kalbos mokymosi svetaine
https://anglucentras.lt/
Svetainėje rasite 60 nemokamų patarimų kaip išmokti anglų kalbą, kursų internetu bei mokymosi knygų TOP apžvalgą, daug straipsnių, medžiagos, t.t.
 

plačiau
 
Padėkos iš konkurso ,,Mano dailus raštas puošia Lietuvos vardą"

Vasario 25 d. mokykloje 1 ir 2 klasių mokiniai  Ugnius ir Gedeminas sulaukė padėkų iš rajoninio dailyraščio konkurso „Mano dailus raštas puošia Lietuvos vardą“. 

Sveikiname mokinius. 

plačiau
 
Užgavėnės

Vasario 25 d. Užgavėnių šurmulys pradinėse klasėse vyko kiek kitaip nei praėjusiais metais - neskambėjo ,,Žiema, žiema bėk iš kiemo!"

plačiau
 
Pradinių klasių mokytojos dalijasi gerąja darbo patirtimi

Pradinių klasių mokytojos Alita Balčiūnienė ir Neringa Kušlienė vasario 19 d. dalyvavo respublikinėje teorinėje-praktinėje konferencijoje ,,Aktyvi mokyklos bendruomenė - saugi, sėkminga mokykla", kurioje skaitė pranešimus ir  dalinosi gerąja darbo patirtimi.

plačiau
 
Konferencijoje EFEKT 2020 Vilniuje
Šių dienų švietimo sistema susiduria su skirtingais iššūkiais. Kyla daugybė klausimų, kaip išugdyti XXI amžiui reikalingų kompetencijų turintį jauną žmogų, kaip paruošti jaunuolius aktyviai įsitraukti į visuomenėje vykstančius procesus, kaip juos įtraukti į darbo rinką bei motyvuoti kurti Lietuvai.
Mūsų mokyklos mokytoja L. Mikelaitienė ir 8 kl. mokinė Austėja Mikelaitytė 2020-02-18 d. dalyvavo LJA organizuotoje mokytojų konferencijoje EFEKT 2020 Vilniuje, kurioje buvo tikrai turininga programa su geriausiais pranešėjais. 
plačiau
 
Biologijos pamoka kitaip

Devintos klasės mokiniams pamokos apie pulsą, kraujo spaudimą vyko kartu su sveikatos priežiūros specialiste Janina.

Mokiniai mokėsi skaičiuoti pulsą, lygino jo kitimą susietą su fiziniu krūviu. Stengėsi suvokti, kaip matuojamas kraujo spaudimas.
Atrado naujų žinių, suteikdami pirmąją pagalbą esant vienos ar kitos rūšies kraujavimui.
plačiau
 
Saugesnio interneto savaitė 2020

Saugesnio interneto savaitė 2020 nagrinėja daugybę temų. Nuo patyčių elektroninėje erdvėje iki sekstingo ar socialinių tinklų naudos – žalos analizės.  Mūsų mokykloje taip pat vyko Saugaus interneto savaitės 2020 renginiai.

plačiau
 
Vasario 16-oji mokykloje

Lietuvos valstybės atkūrimo dienai mokyklos bendruomenė pradėjo ruoštis dar sausio mėnesio pabaigoje. 9 klasės mokiniai Rūta, Ugnė, Dovilė, Mykolas ir Mantas kartu su istorijos mokytoja pradėjo vykdyti projektą „Kodas.20“. Projekto tikslas papasakoti ir pristatyti Lietuvos tarybos narius. 

plačiau
 
Kvietimas prijungti prie Akcijos ,,Vilkaviškis: laisvės vėjo greitis 30M/s"

Prisijunkime prie Akcijos  ,,Vilkaviškis: laisvės vėjo greitis 30 M/s''. Šventės simbolis - VĖJO MALŪNĖLIS. Kodėl jis?

plačiau