Naujienos

Konferencijoje EFEKT 2020 Vilniuje
Šių dienų švietimo sistema susiduria su skirtingais iššūkiais. Kyla daugybė klausimų, kaip išugdyti XXI amžiui reikalingų kompetencijų turintį jauną žmogų, kaip paruošti jaunuolius aktyviai įsitraukti į visuomenėje vykstančius procesus, kaip juos įtraukti į darbo rinką bei motyvuoti kurti Lietuvai.
Mūsų mokyklos mokytoja L. Mikelaitienė ir 8 kl. mokinė Austėja Mikelaitytė 2020-02-18 d. dalyvavo LJA organizuotoje mokytojų konferencijoje EFEKT 2020 Vilniuje, kurioje buvo tikrai turininga programa su geriausiais pranešėjais. 
plačiau
 
Biologijos pamoka kitaip

Devintos klasės mokiniams pamokos apie pulsą, kraujo spaudimą vyko kartu su sveikatos priežiūros specialiste Janina.

Mokiniai mokėsi skaičiuoti pulsą, lygino jo kitimą susietą su fiziniu krūviu. Stengėsi suvokti, kaip matuojamas kraujo spaudimas.
Atrado naujų žinių, suteikdami pirmąją pagalbą esant vienos ar kitos rūšies kraujavimui.
plačiau
 
Saugesnio interneto savaitė 2020

Saugesnio interneto savaitė 2020 nagrinėja daugybę temų. Nuo patyčių elektroninėje erdvėje iki sekstingo ar socialinių tinklų naudos – žalos analizės.  Mūsų mokykloje taip pat vyko Saugaus interneto savaitės 2020 renginiai.

plačiau
 
Vasario 16-oji mokykloje

Lietuvos valstybės atkūrimo dienai mokyklos bendruomenė pradėjo ruoštis dar sausio mėnesio pabaigoje. 9 klasės mokiniai Rūta, Ugnė, Dovilė, Mykolas ir Mantas kartu su istorijos mokytoja pradėjo vykdyti projektą „Kodas.20“. Projekto tikslas papasakoti ir pristatyti Lietuvos tarybos narius. 

plačiau
 
Kvietimas prijungti prie Akcijos ,,Vilkaviškis: laisvės vėjo greitis 30M/s"

Prisijunkime prie Akcijos  ,,Vilkaviškis: laisvės vėjo greitis 30 M/s''. Šventės simbolis - VĖJO MALŪNĖLIS. Kodėl jis?

plačiau
 
Vasario 6-oji - Tarptautinė saugesnio interneto diena

Patarimas tėvams - jei Jūsų vaikas, vaiko draugas ar kažkas, kuris Jumis pasitiki, galimai yra seksualinės prievartos ar išnaudojimo internete auka, nedelsdami imkitės veiksmų

plačiau
 
Kaip apsisaugoti nuo virusinių infekcijų

Vasario 4-5 dienomis 1-10 klasių mokiniams akciją/paskaitą ,,Kaip nesusirgti virusinėmis ligomis" paskaitė visuomenės sveikatos specialistė J. Kavaliauskienė

plačiau
 
Mokyklos muziejui – 25 metai !

Prieš 25 -erius metus 1995 m. vasario 4 d. pradėjo veikti mokyklos muziejus. Prie muziejaus įkūrimo ir gyvavimo daug prisidėjo Lietuvos Respublikos garbės kraštotyrininkė, mūsų mokyklos mokytoja Regina Naujokaitienė. Muziejaus medžiaga buvo kaupiama daug metų. Ją rinko mokytojai, esami ir buvę mokiniai, jų tėvai, bendruomenė

plačiau
 
Trečiokų pilys

Trečios klasės mokiniai vykdė projektą ,,Senosios Lietuvos pilys ir dvarai"

plačiau
 
We remember - Mes prisimename

Sausio 27 d. - Tarptautinė Holokausto aukų atminimo diena. Minint šią dieną Pasaulio žydų kongresas kviečia visus prisijungti prie pasaulinės akcijos We remember- Mes prisimenam.

 

plačiau