Naujienos

Projektas ,,Rudens pasaka"

Spalio 21-25 d. pradinių klasių mokiniai vykdė projektą ,,Rudens pasaka".

plačiau
 
Sveikas ruduo

Ruduo –natūralių gamtos dovanų metas. Aplinkoje yra daug mums vertingo -vitaminų  bei mineralinių medžiagų gausaus maisto, tik reikia žinoti, kaip jį naudoti                

Spalio 23d. Sūdavos pagrindinės mokyklos 1-4 kl. mokiniai klausėsi visuomenė sveikatos specialistės  Janės Kavaliauskienės paskaitos apie sveiką mitybą. 

plačiau
 
Išvyka į Vištyčio regioninį parką
 ,,Jaunieji miško bičiuliai'' naujus mokslo metus pradėjo išvyka, skirta pasaulinei gyvūnų globos dienai paminėti. Vykome į Vištyčio regioninį parką.
 
plačiau
 
Penktokų krikštynos

Įpusėjęs spalis buvo ženklas, kad atėjo laikas pakrikštyti mažuosius penktokus ir pripažinti, kad jie jau nebe pradinukai.  

plačiau
 
„Siaubingas vakaras“
Penktadienio vakarą (spalio 18 d.) mokyklą buvo užliejęs neįprastas šurmulys. Jau temstant mokiniai rinkosi į mokinių tarybos organizuotą renginį „Siaubingas vakaras“. 
plačiau
 
Pirmokų projektas ,,Daržo puošmena - moliūgas"

Spalio 16 d. pirmokai vykdė integruotų lietuvių k.,matematikos,dailės ir technologijų,pasaulio pažinimo pamokų projektą ,,Daržo puošmena-moliūgas".

plačiau
 
Apdovanoti atviruko – laiško konkurso “Mano patarimai draugui – kodėl verta gyventi” dalyviai

Spalio 10 d. Vilkaviškio rajono Suvalkijos kultūros centre-muziejuje vyko Visuomenės sveikatos biuro organizuota konferencija-diskusija „Savižudybės: išgirsti, kalbėti, padėti“, kurios metu Visuomenės sveikatos biuro specialistės apdovanojo atviruko-laiško konkurso „Mano patarimai draugui – kodėl verta gyventi“ dalyvius

plačiau
 
XIII BĖGIMAS, SKIRTAS MOKSLININKO KALBININKO JUOZO SENKAUS TAUREI LAIMĖTI

XIII bėgimas, skirtas mokslininko kalbininko Juozo Senkaus 112-osios gimimo metinėms paminėti, vyko 2019 m. spalio 9 d. Nors oras lauke nelepino, į bėgimą susirinko virš 70 sportininkų

plačiau
 
Projektas ,,Užsiaugink drugelį pats"

Spalio 10 d. pradinių klasių mokinių būrelio ,,Jaunasis tyrėjas" nariai su mokytoja Alita Balčiūniene pradėjo vykdyti projektą ,,Užsiaugink drugelį pats",kurio metu stebės vikšro virtimą drugeliu.

plačiau
 
Pasaulinė Košės diena

Spalio 10 d. pirmokai paminėjo Pasaulinę Košės dieną. 

plačiau