Naujienos

Septintokai kūrė piliakalnių maketus

Septintos klasės mokiniai dirbdami grupėmis kūrė  Piliakalnių, Rementiškių, Pavištyčio, Merkinės piliakalnių maketus.  

plačiau
 
Dešimtokai papuošė biblioteką

Dešimtos klasės mokiniai Technologijų Dizaino pamokas integravo su daile ir įvairiaspalvių ornamentų juostomis pasipuošė  bibliotekos senos  knygų lentynos.

plačiau
 
Pirmokai ir Pyragų diena

Pyragų dienos šventimą pirmokai paskyrė geriems ir kilniems tikslams-už surinktas lėšas pirksime beglobiams gyvūnams maisto

plačiau
 
Kelionė į Kėdainius

Spalio 25 d. 5 ir 6 klasės mokiniai su Kultūros pasu lankėsi Kėdainiuose.

plačiau
 
Projektas ,,Rudens pasaka"

Spalio 21-25 d. pradinių klasių mokiniai vykdė projektą ,,Rudens pasaka".

plačiau
 
Sveikas ruduo

Ruduo –natūralių gamtos dovanų metas. Aplinkoje yra daug mums vertingo -vitaminų  bei mineralinių medžiagų gausaus maisto, tik reikia žinoti, kaip jį naudoti                

Spalio 23d. Sūdavos pagrindinės mokyklos 1-4 kl. mokiniai klausėsi visuomenė sveikatos specialistės  Janės Kavaliauskienės paskaitos apie sveiką mitybą. 

plačiau
 
Išvyka į Vištyčio regioninį parką
 ,,Jaunieji miško bičiuliai'' naujus mokslo metus pradėjo išvyka, skirta pasaulinei gyvūnų globos dienai paminėti. Vykome į Vištyčio regioninį parką.
 
plačiau
 
Penktokų krikštynos

Įpusėjęs spalis buvo ženklas, kad atėjo laikas pakrikštyti mažuosius penktokus ir pripažinti, kad jie jau nebe pradinukai.  

plačiau
 
„Siaubingas vakaras“
Penktadienio vakarą (spalio 18 d.) mokyklą buvo užliejęs neįprastas šurmulys. Jau temstant mokiniai rinkosi į mokinių tarybos organizuotą renginį „Siaubingas vakaras“. 
plačiau
 
Pirmokų projektas ,,Daržo puošmena - moliūgas"

Spalio 16 d. pirmokai vykdė integruotų lietuvių k.,matematikos,dailės ir technologijų,pasaulio pažinimo pamokų projektą ,,Daržo puošmena-moliūgas".

plačiau