Naujienos

Apdovanoti atviruko – laiško konkurso “Mano patarimai draugui – kodėl verta gyventi” dalyviai

Spalio 10 d. Vilkaviškio rajono Suvalkijos kultūros centre-muziejuje vyko Visuomenės sveikatos biuro organizuota konferencija-diskusija „Savižudybės: išgirsti, kalbėti, padėti“, kurios metu Visuomenės sveikatos biuro specialistės apdovanojo atviruko-laiško konkurso „Mano patarimai draugui – kodėl verta gyventi“ dalyvius

plačiau
 
XIII BĖGIMAS, SKIRTAS MOKSLININKO KALBININKO JUOZO SENKAUS TAUREI LAIMĖTI

XIII bėgimas, skirtas mokslininko kalbininko Juozo Senkaus 112-osios gimimo metinėms paminėti, vyko 2019 m. spalio 9 d. Nors oras lauke nelepino, į bėgimą susirinko virš 70 sportininkų

plačiau
 
Projektas ,,Užsiaugink drugelį pats"

Spalio 10 d. pradinių klasių mokinių būrelio ,,Jaunasis tyrėjas" nariai su mokytoja Alita Balčiūniene pradėjo vykdyti projektą ,,Užsiaugink drugelį pats",kurio metu stebės vikšro virtimą drugeliu.

plačiau
 
Pasaulinė Košės diena

Spalio 10 d. pirmokai paminėjo Pasaulinę Košės dieną. 

plačiau
 
Dviračių žygis ,,Į auksaspalvį rudenį''.
Jau 27 kartą vyko rudeninis dviračių žygis ,,Į auksaspalvį rudenį''.
Susibūrę į 10 - ties narių komandą, dviračiais važiavo mūsų mokyklos mokiniai iš Sūdavos, Rumokų, Galiakaušių ir Augalų kaimų.
plačiau
 
LR Konstitucijos egzaminas

Kaip ir kasmet mūsų mokyklos mokiniai savo jėgas išbandė  Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzamine. Egzamine galėjo dalyvauti visi Lietuvos piliečiai, mylintys savo šalį ir norintys dar geriau išmanyti pagrindinį Lietuvos įstatymą – Konstituciją.

plačiau
 
Solidarumo bėgimas

1-10 klasių mokiniai dalyvavo VI -ajame Solidarumo bėgime. Visi mokiniai bėgo simbolinį ratą taip išreiškė solidarumą visiems pasaulio vaikams.

plačiau
 
Akcija ,,Būk saugus! Būk matomas!"

Spalio 3 d. būrelio ,,Jaunasis tyrėjas" nariai dalyvvao akcijoje ,,Būk saugus!Būk matomas!", kurį organizavo Lietuvos automobilininkų sąjunga, marijampolės AVPK Vilkaviškio rajono policija ir Vilkaviškio rajono Visuomenės sveikatos biuras.

 

 

plačiau
 
Europos kalbų diena

Nuo 2001 metų kasmet rugsėjo 26 d. yra švenčiama Europos kalbų diena. "Europa yra turtinga savo kalbomis – šiame žemyne yra daugiau nei 200 vietinių kalbų. Kalbų mokėjimas yra svarbus jų atpažinimui, naudojimui ir saugojimui. O kitų kalbų mokymasis yra būdas, padedantis mums geriau suprasti vieniems kitus ir išvengti kultūrinių skirtumų."

Tradiciškai kalbų diena paminėta ir mūsų mokykloje – su dainomis, žaidimais, edukacinėmis pamokėlėmis.

plačiau
 
Edukacinė programa pagal Kultūros pasą

Rugsėjo 30 d. į mokyklą pagal Kultūros pasą atvyko Garsios tylos observatorija su edukacine programa ,,Krentanti žvaigždė"

plačiau