Naujienos

Dviračių žygis ,,Į auksaspalvį rudenį''.
Jau 27 kartą vyko rudeninis dviračių žygis ,,Į auksaspalvį rudenį''.
Susibūrę į 10 - ties narių komandą, dviračiais važiavo mūsų mokyklos mokiniai iš Sūdavos, Rumokų, Galiakaušių ir Augalų kaimų.
plačiau
 
LR Konstitucijos egzaminas

Kaip ir kasmet mūsų mokyklos mokiniai savo jėgas išbandė  Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzamine. Egzamine galėjo dalyvauti visi Lietuvos piliečiai, mylintys savo šalį ir norintys dar geriau išmanyti pagrindinį Lietuvos įstatymą – Konstituciją.

plačiau
 
Solidarumo bėgimas

1-10 klasių mokiniai dalyvavo VI -ajame Solidarumo bėgime. Visi mokiniai bėgo simbolinį ratą taip išreiškė solidarumą visiems pasaulio vaikams.

plačiau
 
Akcija ,,Būk saugus! Būk matomas!"

Spalio 3 d. būrelio ,,Jaunasis tyrėjas" nariai dalyvvao akcijoje ,,Būk saugus!Būk matomas!", kurį organizavo Lietuvos automobilininkų sąjunga, marijampolės AVPK Vilkaviškio rajono policija ir Vilkaviškio rajono Visuomenės sveikatos biuras.

 

 

plačiau
 
Europos kalbų diena

Nuo 2001 metų kasmet rugsėjo 26 d. yra švenčiama Europos kalbų diena. "Europa yra turtinga savo kalbomis – šiame žemyne yra daugiau nei 200 vietinių kalbų. Kalbų mokėjimas yra svarbus jų atpažinimui, naudojimui ir saugojimui. O kitų kalbų mokymasis yra būdas, padedantis mums geriau suprasti vieniems kitus ir išvengti kultūrinių skirtumų."

Tradiciškai kalbų diena paminėta ir mūsų mokykloje – su dainomis, žaidimais, edukacinėmis pamokėlėmis.

plačiau
 
Edukacinė programa pagal Kultūros pasą

Rugsėjo 30 d. į mokyklą pagal Kultūros pasą atvyko Garsios tylos observatorija su edukacine programa ,,Krentanti žvaigždė"

plačiau
 
Žygis ,,Sveikas kaip ridikas"

Rugsėjo 25 d. pradinukai dalyvavo žygyje ,,Sveikas kaip ridikas"

plačiau
 
Sportinis laimėjimas

Sūdavos pagrindinės mokyklos komanda užėmė I vietą tarp Vilkaviškio rajono pagrindinių mokyklų lengvosios atletikos kroso varžybose. Tai Pirmasis toks laimėjimas visos mokyklos istorijoj.

Sveikiname sportininkus ir jų mokytoją Rūtą Kiškėnienę

plačiau
 

 
 
Lietuvos žydų genocido aukų atminimo diena

Sūdavos pagrindinės mokyklos mokiniai Lietuvos žydų genocido aukų atminimo dieną pradėjo minėti prieš savaitę ir pasirinkę neįprastą būdą. 

plačiau