Naujienos

 
 
Informacija iš ,,Tėvų linijos"

Bandant prisitaikyti prie pasikeitusios kasdienybės, tėvams kyla daugiau įtampos, nerimo ir klausimų nei įprastai. „Tėvų linijoje“ Paramos vaikams centro psichologai teiks nemokamas ir anonimines konsultacijas telefonu kaip įprasta – darbo dienomis 11–13 val. ir 17–21 val.

„Rekomenduosime, kaip susitarti dėl naujų taisyklių šeimoje ir brėžti ribas. Atsakysime į klausimus, kylančius dėl vaikų savijautos ir elgesio (nerimo, baimių). Labai kviečiame tėvus paskambinti, jeigu jie patys jaučia nerimą, sunku nusiraminti, kyla didelis pyktis, kuris išliejamas ant vaikų ir kitų šeimos narių. Beje, kaip anksčiau, konsultuojame ir visais vaikų auklėjimo klausimais”, – sako Paramos vaikams centro psichologė, „Tėvų linijos“ vadovė Jūratė Baltuškienė. 

 

Daugiau informacijos –  https://bit.ly/2TSlPEM 

 

 

--

plačiau
 

Dėl koronaviruso plitimo grėsmės švietimo, mokslo ir sporto ministro įsakymu mokinių pavasario atostogos yra 1 savaite pailgintos ir perkeltos iš balandžio vidurio į kovo 16-27 dieną.

Per atostogas mokiniai atostogauja, o mokykla dirba mokinių atostogų režimu,  mokytojai atliks įstaigos nustatytus darbus nuotoliniu būdu.

 

 
 

Mieli bendruomenės nariai, 

Nuoširdžiai dėkojame Jums, kad kiekvienais metais pagal galimybes remiate Vilkaviškio r. Sūdavos pagrindinę mokyklą, skirdami iki 2 proc. gyventojų pajamų mokesčio. Jūsų dėka mokykla  tampa saugesnė, patrauklesnė, labiau atitinkanti mūsų visų lūkesčius.

Informuojame, kad nuo 2020 m. sausio 1 d. prašymus skirti dalį pajamų mokesčio paramai teikti galima tik elektroniniu būdu – VMI Elektroninio deklaravimo sistemoje (EDS). Paramos gavėjams, bus galima skirti iki 1,2 proc. pajamų mokesčio (anksčiau buvo skiriama 2 proc.). Paramos teikimo būdas nereikalauja iš gyventojo papildomų materialinių išlaidų. Prašymas pervesti 1,2 proc. pajamų mokesčio sumos turi būti pateiktas iki 2020 metų gegužės 4 dienos. Kviečiame ir šiais metais skirti 1,2 proc. pajamų mokesčio mūsų mokyklai. Tai būtų didelė parama, kurią galėtume panaudoti mokinių ugdymo proceso gerinimui.

 

MŪSŲ MOKYKLOS DUOMENYS NORINTIEMS PAREMTI MOKYKLĄ (INFORMACIJA FORMOS PILDYMUI):

1. Paramos gavėjo identifikacinis numeris (kodas): 190487530

2. Paramos gavėjo pavadinimas: Vilkaviškio  r. Sūdavos pagrindinė mokykla

3. Buveinės adresas: Arminų g. 1, Sūdavos k., Vilkaviškio r. sav., LT-70465

4. Įrašyti paramos sumą 0,6 % arba 1,2 %

Dėkojame už Jūsų geranoriškumą, supratingumą, bendrus siekius kuriant mokyklą Jūsų vaikams.
Tikimės tolesnio gražaus bendradarbiavimo.

Mokyklos administracijos ir mokytojų bendruomenės vardu,
direktorė Vilija Nikliauzienė

 
 
Netradicinio ugdymo diena

2020 metai Lietuvos piliečiams ypatingi, nes kovo 11-ąją minime Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-metį. Šia proga visame Vilkaviškio rajone vyko įvairiausių renginių ciklas „Vilkaviškis: laisvės vėjo greitis 30 M/s“. Norėdami prisidėti prie šios akcijos bei paminėti Lietuvai svarbią šventę, kovo 10 d. Sūdavos pagrindinėje mokykloje surengėme netradicinio ugdymo dieną. 

plačiau
 
Gyvybę gelbstintys mokymai

Sūdavos pagrindinėje mokykloje vasario mėnesį ir kovo pirmą savaitę  8-tų – 9-tų klasių mokiniams  visuomenės sveikatos specialistė pravedė keletą pamokų, kurių metu buvo aiškinama pagrindiniai pirmos pagalbos reikalavimai ir kokių  galimų priemonių imtis žmogaus gyvybei išsaugoti

plačiau
 
Estafetinis bėgimas

Kovo 9 d. Vilkaviškio miesto Jono Basanavičiaus aikštėje įvyko Vilkaviškio sporto mokyklos organizuotas Estafetinis bėgimas, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 30-mečiui. Iš mūsų mokyklos vyko 1-4 klasių ir 5-8 klasių mokinių komandos.

plačiau
 
Geografijos olimpiada ,,Mano gaublys"

Pasitikrinti žinias ir praplėsti geografinį akiratį - tokiu tikslu 2 - 9 klasių mokiniai buvo pakviesti sudalyvauti Lietuvos geografijos mokytojų asociacijos surengtoje olimpiadoje ,,Mano gaublys". 
Geografijos mokytoja Vilma Simanavičienė sveikina ne tik prizines vietas laimėjusius, bet ir visus dalyvavusius savo mokinius bei pradinukus, kuriems šis geografinis konkursas buvo pirmasis

plačiau
 
Svečiuose - Valstybės pažinimo centro komanda

Kovo 4 d. Valstybės pažinimo centro edukatorius Mantas lankėsi svečiuose. Edukacinio užsiėmimo metu 8-10 klasių mokiniai dirbdami grupėse nagrinėjo pilietiškumo sąvoką, pilietybės gavimo būdus bei išskyrė aktyvias piliečių dalyvavimo valstybės kūrime formas.

plačiau
 
Europos pinigų viktorina

Kovo 3 dieną 7-9 klasių mokiniai dalyvavo Europos pinigų viktorinoje. Mokiniai skirstėsi į komandas po du taip sudarydami 9 komandas.

Geras pusvalandis adrenalino, greitų skaičiavimų bei finansų pasaulio sąvokų pralėkė lyg akimirka!

plačiau