2015-2016 m.m kronika

Popietė Didvyžių socialinės globos namuose

Sūdavos pagrindinės mokyklos mokiniai  apsilankę Didvyžių socialinės globos namuose nudžiugino gyventojus.

plačiau
 
Pradinukų edukacinė ekskursija i Kauną

Gegužės 17 d.pradinukai mokslo metų užbaigimo proga išvažiavo į Kauną.

plačiau
 
"Abėcėlės" šventė

Gegužės 20 d. - Pirmokėliams   įsimintina diena - vyko „Abėcėlės“ šventė. 

plačiau
 
Konkursas ,,Augu sveikas ir švarus“

Gegužės mėnesio 12 dieną  priešmokyklinio ugdymo grupės ugdytinių komanda su grupės auklėtoja Zita Kučiauskiene vyko į Vilkaviškio visuomenės sveikatos biuro ikimokyklinio ugdymo įstaigoms  organizuojamą konkursą ,,Augu sveikas ir švarus“. 

plačiau
 
"Sulaukėme svečių..."

Gegužės 19 dieną Sūdavos priešmokyklinėje grupėje sulaukėme svečių - atvyko Alksnėnų skyriaus mišrios grupės vaikučiai. 

plačiau
 
Europos egzaminą laikėme ir mes

Politiniu požiūriu 1950 m. gegužės 9 d. galima laikyti ES gimtadieniu. Tą dieną buvo  pateikta R. Šumano deklaracija, kviečianti vienytis Europos šalis, todėl kasmet gegužės 9-ąją minime Europos dieną. 

plačiau
 
Istorijos žinočių turime ir Sūdavos mokykloje!

Įpusėjus pavasariui Vilkaviškio „Ąžuolo“ progimnazijoje rinkosi Vilkaviškio rajono mažieji istorijos žinovai. Jau treti metai iš eilės vyko Vilkaviškio rajono bendrojo ugdymo mokyklų 5-8 klasių mokinių istorijos olimpiada „Žinočius“. 

Savo istorijos žinias puikiai pademonstravo šeštos klasės mokinys Justas Vaičekauskas bei septintokas Evaldas Radišauskas. Abu mokiniai savo amžiaus grupėse užėmė garbingas trečiąsias vietas. Sveikiname Justą ir Evaldą bei istorijos mokytoją Mildą Viltrakytę.

 

 
 
Motinos dienos minėjimas „Tau , mano mamyte“

Motinos dienos minėjimas Sūdavos pagrindinėje mokykloje buvo netradicinis. Šventės „Tau, mano mamyte“ metu skambėjo mokinių dainos ir gražūs žodžiai mamytėms bei mamos kartu su savo vaikais dalyvavo edukacinėje žvakių liejimo pamokoje.

plačiau
 
"Graži mūsų šeimynėlė"

„Bendradarbiauti su tėvais ir šeima ugdant mokinius“-vienas iš Sūdavos pagrindinės mokyklos tikslų šiais mokslo metais. Siekiant šio tikslo,  2 klasėje balandžio mėnesį buvo vykdomas projektas „Graži mūsų šeimynėlė“.

plačiau
 
Sportiniai pasiekimai

6–10 klasių mokiniai 2016 m. balandžio 20, 26 d., gegužės 3 d. sėkmingai sudalyvavo Vilkaviškio rajono mokinių lengvosios atletikos varžybose.

 

plačiau