Naujienos

Užgavėnės

Kiekvienos žiemos pabaigoje švenčiama linksmiausia tradicinė lietuviška šventė – Užgavėnės. Dėl itin skausmingų aplinkybių Užgavėnes šiemet santūriai šventėme tik pradinėje mokykloje. 

plačiau
 
Steam veikla ,,Animacijos magija“

Vasario 6 dieną 4 klasės mokiniai dalyvavo nuotolinėse STEAM dirbtuvėse ,,Animacijos magija“, kurią pravedė Steam Cody  Academy įkūrėja IT mokytoja ekspertė Snieguolė Bagočienė.

plačiau
 
Mylėdamas Lietuvą, myliu Laisvę...

Vasario 9-10 dienomis mokykloje vyko įvairios veiklos, akcijos, skirtos Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.

plačiau
 
Renginys karjeros ugdymui

Vasario 10 d. mokykloje lankėsi svečiai iš Vištyčio regioninio parko. Susitikimo metu Vaidas ir Živilė supažindino 1-10 klasių mokinius su savo karjeros keliu bei Vištyčio regioninio parko veikla, darbo ypatumais. 
 

plačiau
 
Edukacinė išvyka į Kauną

2023-02-10 dieną 7-9 klasių moksleiviai kartu su savo auklėtojomis vyko į Kauną. Išvyka skirta paminėti svarbią valstybinę šventę - Vasario 16-ąją. Lankėmės IX forto edukacijoje: „Jaunieji žvalgai” ir „Pabėgimas iš IX forto”. 

plačiau
 
Netradicinių muzikos instrumentų gaminimas

Ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų muzikinio ugdymo pagrindinis tikslas yra kaupti bei lavinti muzikinius vaiko įspūdžius, gebėjimus. Muzikuodami vaikai lavina įvairius gebėjimus. 
 

plačiau
 
Saugesnio interneto savaitė 2023

Vasario 7 d. yra pasaulinė Saugesnio interneto diena. Mokykloje buvo organizuota Saugaus interneto savaitė, kurios metu vyko veiklos ir akcijos, skirtos atkreipti dėmesį į saugumą internete.

 

plačiau
 
Konkursas „Bebras” – informatiniam mąstymui

Mūsų mokyklos mokiniai jau ne vienerius metus dalyvauja tarptautiniame informacinių technologijų konkurse „Bebras‟. Konkurse dalyvavome ir šiemet.

 

plačiau