2021-2022 m.m. naujienos

9 klasės mokiniai dalyvavo UAB „SDG“ vykdomame projekte

Nemokamai užsiregistravome ir peržiūrėjome filmą „Disko“. Iš pažiūros 19-metės Miriam gyvenimas tobulas. Ji disko šokių pasaulio čempionė ir savo moderniosios evangelikų bažnyčios pasididžiavimas. Vis dėlto pervargęs jos kūnas ir dvasia šaukiasi pagalbos. Kai siekdama apginti savo titulą suklumpa scenoje, ją šeima įtikina, kad tai dėl tikėjimo stokos, ir skatina dar intensyviau susitelkti į religinę praktiką. Ieškodama atsakymų ir gyvenimo kelio, Miriam atsigręžia į dar radikalesnį, dar konservatyvesnį krikščionybės kultą.

Po filmo peržiūros kilo įvairių minčių, kurias išpainioti padėjo filmo „Disko“ aptarimas – diskusija su Mante Gaižauskaite, kuri vyko nuotoliniu būdu. Diskusijos metu ne tik aptartas matytas filmas, reflektuojamos kilusios emocijos, bet ir dalyviams suteikiama praktinių patarimų, kaip įveikti aptariamus sunkumus, gerinti ir rūpintis savo psichikos sveikata, padėti kitam, susiduriančiam su psichikos sveikatos sunkumais.

Mokiniai diskutavo nedrąsiai, tačiau visada įdomu išbandyti kokias nors kitokias veiklas nei įprasta ir mokytis išsakyti savo nuomonę ir kylančias emocijas.

Klasės auklėtoja Deimantė Paršaitienė