Naujienos

Kaip apsisaugoti nuo virusinių infekcijų

Vasario 4 dieną Sūdavos mokykloje vyko akcija/paskaita  ,,Kaip nesusirgti  virusinėmis ligomis” Mokiniams paaiškinta, kaip plinta virusai, kad jie nuolat kinta, todėl susidaro naujos rūšys, kas nulemia naujų epidemijų atsiradimą kas keletą metų. Paminėta ir naujojo  korono viruso grėsmė. Kartu su soc. pedagoge Daiva Kačkauskiene priminta, kodėl svarbu dažnai plauti rankas arba naudoti rankų dezinfekcijos  priemones, kaip  elgtis kosint, čiaudint, kada ir kaip naudoti  apsaugines medicinines kaukes                                                                                                  

Vasario 5 dieną pradinių klasių mokiniai taip pat išklausė visuomenės sveikatos specialistės paskaitėlę apie virusinius susirgimus. Pabrėžta, kad būtina laikytis elementarių higienos taisyklių, vėdinti patalpas. Apranga ir avalynė taip pat turi atitikti sezoną, susirgus likti namuose, o į mokyklą grįžti esant gerai savijautai.  Vaikams paaiškinta, kaip apsauginės kaukės sulaiko į aplinką išskirtą sekretą.

Visiems mokiniams išdalinti informaciniai lankstinukai, paprašyta parnešti tėveliams. Taip pat palikta medicininių kaukių.

 

Visuomenės sveikatos specialistė Janė Kavaliauskienė