2022-2023 m.m. naujienos

Integruota sportinė, pažintinė, kūrybinė diena sveikatos labui

Integruota sportinė, pažintinė, kūrybinė diena sveikatos labui „Sportuok, atrask, pažink“

Birželio 20-ąją, paskutiniąją mokslo metų dieną, Sūdavos pagrindinės mokyklos 5-10 klasių bendruomenė kartu su tėvais nutarė suorganizuoti integruotą sportinę, pažintinę, kūrybinę dieną sveikatos labui „Sportuok, atrask, pažink“. Visi drauge įveikėme 5,5 km. žygį į Klausučių „Atgimimo“ parką, kur laukė įvairios veiklos: vaikai įsiruošė stovyklavietes, prieš sportines rungtis visi drauge atlikome mankštą, kurią pravedė 7 klasės mergaitės, 5-6 klasių mokiniai jėgas išbandė kvadrato varžybose, o 7-9 klasių – tinklinio. Kvadrato varžybose nepralenkiami buvo ir pirmąją vietą iškovojo 6 klasės mokiniai, o tinklinio varžybose nugalėjo draugystė. Po visų varžytuvių įvairių klasių mokiniai išbandė jėgas virvės traukimo rungtyje. 6 klasės tiek berniukai, tiek mergaitės buvo pranašesni prieš 5 klasės komandas. Smagiai parungtyniavę surengėme pikniką, direktoriaus pavaduotoja ugdymui L. Kazlauskienė įteikė vaikams padėkos raštus už puikų, labai gerą ir gerą mokymąsi, puikų lankomumą, įvairių konkursų laimėjimus.

Linkime geros vasaros ir iki kitų susitikimų rugsėjį.