2017-2018 m. m kronika

"Erasmus+" projekto užbaigimas Kuršių Nerijos nacionaliniame parke

Birželio 12-13 dienomis Sūdavos pagrindinės mokyklos mokiniai su mokytojomis A. Petkevičiūte, V. Simanavičiene, L. Kazlauskiene ir M. Viltrakyte vyko į Kuršių Nerijos nacionalinį parką užbaigti ,,ERASMUS+" projekto „COOPERATIVE TEACHING AND LEARNING TO CHANGE BEHAVIOUR: ECOLOGICAL FOOTPRINT AT SCHOOL“, kuris vyko du metus. 
Mokiniai aplankė Juodkrantę, įkopė į Raganų kalną, Parnidžio kopą, turėjo progą pasivaikščioti Baltijos jūros pakrante, stebėjo nuostabų delfinų pasirodymą Klaipėdos jūrų muziejaus delfinariume bei aplankė patį jūrų muziejų, kuriame buvo galima pamatyti įvairius jūrų gyventojus, bei dirbant komandomis edukacinėje veikloje "Laisvės, saugumo ir atsakomybės ženklai Klaipėdos uoste" artimiau susipažinti su muziejaus eksponatų istorija.

Dalyvavo ekskursijoje Naglių gamtinio rezervato pažintiniame take ir užsiėmime „Tavo pėdsakas Kuršių nerijos kopose“ tvarkant įrengtas „smėlio gaudykles“.
Braidydami Baltijos jūros skalaujamų krantų vandenyse, smėlyje mokiniai paliko savo pėdas ir užrašė projekto pavadinimą, kurį netrukus nuplovė jūros vanduo.
Visi grįžo linksmai nusiteikę, laimingi ir kupini gerų įspūdžių. Jie dėkingi mokytojoms A. Petkevičiūtei ir V. Simanavičienei už suteiktą progą pamatyti šiek tiek daugiau, nei patys gali sau leisti. 
Mes tariame didelį ačiū mokytojoms ir projektui už nuostabias patirtis!