Naujienos 2024-2025 m.m.

RUDENS KROSO PIRMENYBĖS

Rugsėjo 27 d. mūsų mokyklos sportininkų komanda dalyvavo Vilkaviškio rajono savivaldybės mokyklų rudens kroso pirmenybėse, skirtose Mero taurei laimėti.
Sportininkai varžėsi tarp rajono vidurinių, pagrindinių mokyklų, progimnazijų ir mokyklų daugiafunkcių centrų. Sūdavos pagrindinės mokyklos komanda iškovojo 3 vietą ir parsivežė ne vieną asmeninį laimėjimą. Gedeminas Tamošauskas 500 m distanciją įveikė pirmas ir, surinkęs daugiausia taškų, iškovojo absoliutaus bėgiko vardą. Jam buvo įteiktas asmeninis prizas – taurė. Vaikų ir jaunučių amžiaus grupėje buvo apdovanota dešimt geriausių bėgikų, o jaunių grupėje – šeši geriausi bėgikai .Mūsų komandos sportininkai parsivežė net 8 medalius, užėmę garbingas 4 – 10 vietas. Dėkoju visiems sportininkams, kurie kovojo, palaikė vieni kitus ir siekė bendro tikslo. Smagu, kad visi kartu galime pasiekti užsibrėžtų tikslų, asmeninių pergalių.