2022-2023 m.m. naujienos

Vilkaviškio rajono bendro lavinimo mokyklų lengvosios atletikos kroso varžybose iškovota II vieta

Rugsėjo 22 dieną Vilkaviškio rajono sporto mokykla organizavo Vilkaviškio rajono bendro lavinimo mokyklų lengvosios atletikos kroso varžybas. Jose dalyvavo net 10 mūsų savivaldybės mokyklų. Mūsų mokyklos komanda sėkmingai startavo: surinko 119 taškų ir iškovojo II-ąją vietą ir tik vienu tašku atsilikome nuo nugalėtojų – S. Nėries pagrindinės mokyklos komandos, surinkusios 120 taškų. Iškovotas ne vienas medalis.

Jauniausiųjų grupėje buvo apdovanota 10 geriausių sportininkų. 500 metrų distancijos atkarpą Karolina Buragaitė įveikė ketvirta, o 1000 metrų distancijoje 2 vietą iškovojo Edvinas Būzmakovas, 5 vieta atiteko Juliui Šlapkauskui, 9 – jauniausiam mūsų komandos bėgikui Emiliui Krocai.

Jaunučių amžiaus merginų grupėje 1000 metrų distanciją geriausiai įveikė Paula Romanovaitė. Ji iškovojo 4 vietą, o Agnė Arbašauskaitė – 6. Vaikinų grupės 1500 metrų distancijoje Airidas Juraitis atbėgo šeštas.

Jaunių grupėje nenugalima buvo mūsų mokinė Neda Čapskytė, kuri kelis metus iš eilės iškovoja 1-ąją vietą įveikdama 1500 m distanciją. Vaikinų tarpe 4 vietos medaliu pasipuošė Tomas Čapskis, kuris bėgo 2000 m distanciją.

Dėkoju visai Sūdavos pagrindinės mokyklos komandai, kurią sudarė 15 bėgikų.
Varžybų metu mokiniai ne tik atidavė visas jėgas, pagerino savo asmeninius rezultatus, bet ir palaikė savo komandos draugus.