Naujienos

Muzikos dienos minėjimas

Kasmet spalio 1 d. švenčiama Tarptautinė muzikos diena. Šiais metais artėjančios Muzikos dienos proga mokiniai surengė bendrą trumpą kūno perkusijos „flashmobą“.

plačiau
 
Vilkaviškio rajono bendro lavinimo mokyklų lengvosios atletikos kroso varžybose iškovota II vieta

Rugsėjo 22 dieną Vilkaviškio rajono bendro lavinimo mokyklų lengvosios atletikos kroso varžybose dalyvavo mūsų mokyklos komanda, sėkmingai startavo: surinko 119 taškų ir iškovojo II-ąją vietą

plačiau
 
Netradicinė pamoka mokyklos bibliotekoje

Sakoma, jog knygų skaitymas lavina atmintį, kalbą, vaizduotę, kūrybiškumą, suteikia žinių, informacijos, bet ar augantis žmogus suvokia šią naudą? Su 5 klasės mokiniais užsukome į mokyklos biblioteką.

plačiau
 
Jaukumą kuriame patys: besišypsanti stotelė

Pirmomis saulėtomis rugsėjo dienomis kibome į darbą tvarkyti mokyklos autobusų stotelę. Eskizas gimė akimirksniu, dažai buvo nupirkti, ūkvedys paruošė foną. Mokiniai štampavo delniukus, piešė linijas, dėmes, kurios virto gėlėmis ar savitais ženklais.

plačiau
 
Dalyvavimas respublikiniame projekte „Skėtis mokytojai“

Mokyklos priešmokyklinukai dalyvauja respublikiniame projekte „Skėtis mokytojai“. Vaikučiai susipažino su įvairia gamtine medžiaga ir jos panaudojimo galimybėmis. Sukūrė skėtį iš aplinkoje esančios augmenijos ir gamtinės medžagos – šermukšnių, kankorėžių, šakelių, obuoliukų, lapų.

plačiau
 
Integruotas projektas Europos kalbų dienai

Kitų kalbų mokymasis – tai galimybė geriau suprasti vienas kitą ir įveikti tautų skirtumus. Tam, kad žmonės atkreiptų dėmesį į Europos kalbų įvairovę ir savitumą, nuo Europos kalbų metų (2001 m.) bendra Europos komisijos ir Europos Tarybos iniciatyva pradėta kasmet  rugsėjo 26 d. švęsti Europos kalbų dieną.

plačiau
 
Europos sporto savaitė Beactive

Įvairiomis sveikatingumo užsėmimų formomis paminėta Europos sporto savaitė Beactive. Visos savaitės renginių tikslas – siekti, kad mokiniai atrastų sau patrauklią judėjimo formą, gebėtų aktyviai leisti laisvalaikį, rūpintųsi savo sveikata.

plačiau
 
Paminėta Holokausto atminimo diena

Rugsėjo 23-ioji – Lietuvos žydų genocido atminimo diena.

Holokausto atminimo diena paminėta ir mūsų mokykloje.
Integruodami veiklas, istorijos ir lietuvių kalbos mokytojai kartu su 7, 9 klasių mokiniais išsiruošė į Žynių kaime esančias žydų kapines.  

plačiau
 
Mokslo ir žinių diena

Per mokslo ir žinių dieną mes visi susirinkome į mokyklą. Nedrąsiu žingsniu pirmokus atvedė vyriausi šių metų mokiniai, dešimtokai. Mus sveikino mokyklos direktorė Eglė Kociuvienė, sėkmės linkėjo Vilkaviškio rajono savivaldybės tarybos narys Ramūnas Puodžiūnas ir Sūdavos kaimo bendruomenės pirmininkė Rita Brazaitienė. Dainomis džiugino Nojus Venslovaitis. Po oficialios dalies visi sugrįžome į savo klases ir susitikome su klasės draugais, auklėtojomis.
Su Mokslo ir žinių diena!

 

plačiau
 

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilkaviškio rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyresnioji tyrėja Vilija Grybauskienė