2021-2022 m.m. naujienos

Respublikinis projektas „Sugalvok žaidimą su kamuoliu“

Gegužės 1-20 dienomis Sūdavos pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokytojos organizavo respublikinį projektą „Sugalvok žaidimą su kamuoliu“. Projekte dalyvauti kvietėme 1-4 klasių mokinius ir jų mokytojas. Projekto tikslas – ugdyti mokinių teigiamas nuostatas ir gebėjimus dėl sistemingo fizinio aktyvumo ir sveikatos, sudarant sąlygas jiems patirti judėjimo džiaugsmą.
Projekte dalyvavusios mokyklos turėjo galimybės netradiciškai paminėti gegužės 10-tąją – Judėjimo sveikatos labui dieną: organizavo sportinį renginį, kurio metu 1–4 klasių mokiniai pademonstravo ir išmokė žaisti draugus sugalvotą naują žaidimą su kamuoliu. Buvo galima ir žinomą žaidimą perkurti, pakeičiant taisykles. Pagrindinis įrankis – kamuolys.
Džiaugiamės, kad projekte dalyvavo 23 mokytojos iš 14 Lietuvos mokyklų: Marijampolės, Joniškio, Kėdainių, Zarasų, Kalvarijos, Pasvalio, Ukmergės, Šakių, Kauno, Pakruojo, Skuodo, Rokiškio, Ignalinos bei Vilkaviškio rajonų. Dalyvaujančios mokytojos jungėsi į uždarą Facebook grupę Respublikinis projektas „Sugalvok žaidimą su kamuoliu“ ir ten įkėlė sugalvoto žaidimo aprašymą su nuotraukomis. Visi dalyvaujantys turėjo galimybę susipažinti, išbandyti pažaisti vienas kito žaidimą su mokiniais.
Projekto dalyviai – mokiniai buvo apdovanoti Vilkaviškio r. Sūdavos pagrindinės mokyklos elektroninėmis padėkomis. Projekto dalyviams – mokytojams apie dalyvavimą projekte buvo išrašyta pažyma.
Dėkojame už dalyvavimą ir tariame iki sekančio karto