2021-2022 m.m. naujienos

Padėsiu mokytis!

Šiais mokslo metais moksleiviams sugrįžus į mokyklas, sklandus jų ugdymo(si) proceso organizavimas kelia didelių iššūkių mokyklų bendruomenėms. Savanorių pagalba itin reikalinga padedant mokiniams mokytis, o mokytojams – užtikrinant kokybišką ugdymą. Kviečiame kiekvieną Lietuvos pilietį, sulaukusį 16 m. amžiaus, ištarti „Padėsiu mokyti(s)“ ir prisijungti prie savanorių tinklo.

Iniciatyva yra skirta padėti moksleiviams mokytis kontaktiniu, nuotoliniu ar mišriu būdu. Minimali savanorystės trukmė yra 2 mėnesiai ir bent 4 valandos per savaitę. Savanoriai mokiniams teikia individualią arba grupinę pagalbą:

✏️pamokų metu mokyklose ir po jų,
✏️atliekant namų darbų užduotis,
✏️bendraudami su mokiniais, palaikydami juos emociškai ar motyvuodami.

 

Siekiant užtikrinti kokybišką darbą su mokiniais, kiekvienas, norintis tapti „Padėsiu mokyti(s)“ savanoriu, dalyvauja mokymuose, o baigusiems savanorystę – įteikiami pažymėjimai.
 

Juk savanorystė ir yra graži tuo, kad joje gera dalintis.

Prisijungęs(-usi) prie #PadėsiuMokytis savanorių komandos su mokiniais dalinsiesi žiniomis, o mainais pas tave atkeliaus įdomi prasmingos veiklos patirtis ir mokymosi džiaugsmu spindinčios akys.
Neabejojame, jog ne tik mokiniai, bet ir kiekvienas #PadėsiuMokytis savanoris išmoks tai, ko ant pečių tikrai nenešios! ✏️
R️ E G I S T R A C I J A: https://bit.ly/PadesiuMokytisRegistracija