2021-2022 m.m. naujienos

Dalyvavimas karjeros ugdymo konferencijoje „Pasirinkto kelio link“

Vasario 15 d. Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje vyko karjeros ugdymo konferencija „Pasirinkto kelio link“. Renginio organizatorė – Lietuvos moksleivių sąjunga (LMS) – vienintelė Lietuvos moksleivių interesams atstovaujanti ir mokinių savivaldas vienijanti organizacija. Moksleiviams iškėlus problemas dėl kokybiško karjeros ugdymo trūkumo mokyklose, LMS įvairiais būdais siekia suteikti jiems reikalingos informacijos ir žinių, susijusių su karjeros ugdymu.
Važiavau į konferenciją, nes mano karjera man rūpi ir jau galvoju, kur stosiu baigus mokyklą. Konferencijoje išgirdau, kaip geriau suprasti save, kad žinotum, ką nori pasiekti ir įgyvendinti savo gyvenime. Be to, pranešėjai papasakojo apie profesijas, kokios bus naudingos ateityje ir kaip jas išsirinkti.
Taip pat susipažinau su Nacionaline biblioteka bei apžiūrėjau senojo dokumentinio paveldo parodą „Theatrum libri“, skirtą paminėti šimtmetį nuo pirmojo archyvo įkūrimo Lietuvos Respublikoje. Knygos stebino ne tik savo amžiumi, bet ir tuo, kaip gerai išlaikytos.
Austėja Mikelaitytė, 10 kl. mokinė