Naujienos

Tau, Mokytojau!

Tebūna kasdienybė panaši į duoną,
soti ir pilnavertė su kvapnia pluta.
dosniai dalink žinių aruodą,
kurį pasės tavo globojama karta
o kai, pavargęs nuo nedėkingumo,
norėsi viską mesti, prisimink žodžius:
dėl tikslo daug turi iškęst sunkumų,
o tavo tikslas - AUGANTIS ŽMOGUS

 

Su Mokytojo diena!

 

plačiau
 
Akcija ,,Solidarumo bėgimas 2020"

Rugsėjo 29-30 d. mokykloje vyko  akcija ,,Solidarumo bėgimas"  , kurią nuo 2014 metų įsipareigojo  rengti organizacija ,,Gelbėkit vaikus". Mūsų mokykla šiais mokslo metais paaukojo 112,70  Eur. Šios lėšos skirtos Lietuvos vaikų dienos centrams   bei nuo karantino nukentėjusiems ir iš Ukrainos teritorijų pabėgusiems vaikams.

 

plačiau
 
Leidinys „Sužinok daugiau apie naujas psichoaktyviąsias medžiagas ir ne tik“.

Ministerija gavo Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento (toliau – Departamentas) informaciją apie naujai išleistą  leidinį „Sužinok daugiau apie naujas psichoaktyviąsias medžiagas ir ne tik“.

Leidinys yra skirtas visiems specialistams, savo darbe susiduriantiems su narko­tinėmis ir psichotropinėmis medžiagomis ir su asmenimis, galimai vartojan­čiais tokias medžiagas.

plačiau
 
„Vanduo – gyvybės šaltinis“

Spalio 1-ąją dieną Sūdavos pagrindinėje mokykloje 2 klasėje lankėsi visuomenės sveikatos specialistė Aušra Matulevičienė, kuri vedė mokiniams pamokėlę „Vanduo – gyvybės šaltinis“. Tikslas – skatinti sąmoningą požiūrį į vandenį ir jo didžiulę svarbą kiekvienam žmogui.

plačiau
 
Europos kalbų diena
Rugsėjo 25d. Sūdavos pagrindinės mokyklos mokiniai minėjo kasmetinę Europos kalbų dieną. Kad pertraukos nebūtų niūrios tokią dieną, mokinių tarybos nariai leido įvairią muziką. 
plačiau
 
Rugsėjis- kuprinių svėrimo akcija

Kiekvienais metais mokykloje visuomenės sveikatos specialistė J. Kavaliauskienė vykdo akciją ,,Ar sunki mano kuprinė?" Siekiama atkreipti mokinių ir tėvelių dėmesį, kokią žalą gali padaryti neteisingai parinkta per sunki arba neteisingai nešiojama kuprinė. 

plačiau
 
Praktinis užsiėmimas ,,Dantukų priežiūra"

Įsibėgėjus mokslo metams Sūdavos pagrindinėje mokykloje pradinių klasių mokiniams vyko pamokėlės- praktiniai užsiėmimai  ,,Kaip taisyklingai valyti dantukus“.

Užsiėmimų   tikslas – formuoti teisingus burnos higienos įpročius bei motyvuoti vaikus valyti dantukus. 

plačiau
 
,,Būk matomas. Būk saugus"

Rugsėjo 30 d. 3 klasės mokiniai vyko prie Vilkaviškio kultūros centro į renginį ,,Būk matomas. Būk saugus", kurį organizavo Vilkaviškio rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras drauge su Lietuvos automobilininkų sąjunga ir Vilkaviškio policijos komisariatu. 

plačiau
 
Minėjome Tarptautinę holokausto aukų atminimo dieną

Rugsėjo 23-iąją Sūdavos pagrindinės mokyklos mokiniai minėjo Tarptautinę žydų tautos holokausto dieną. Lietuvių kalbos ir literatūros pamokų metu 9 klasės mokiniai prisiminė Lietuvos žydų istoriją, apžvelgė knygas, kurios kaip atminimas liudija apie skaudžią patirtį jauno žmogaus gyvenime

plačiau
 
Netradicinio ugdymo diena "Sporto ir judėjimo diena sveikatos labui" pradinėse klasėse

Rugsėjo 23 d. mokykloje 1-4 klasių ir Klausučių skyriaus pradinukai vykdė netradicinio ugdymo dieną "Sporto ir judėjimo diena sveikatos labui". Visą dieną mokiniai vykdė atitinkamas veiklas

plačiau